Reklama

08. 07. 2020

Dnes má svátek: Nora
čtvrtek, 20 září 2018 09:08

Mucha + Elektrickmann ve Val. Kloboukách už tuto sobotu

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Dvě ikony české pop music vylezou na společné pódium, na jediném koncertě svého druhu a to ve Valašských Kloboukách už tuto sobotu 22.9.2018 v místním KD Sokol.

 
Mucha je brněnská pseudopunková formace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchy, jež se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavující mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života. Svými břitkými texty, přisprostlým jazykem i provokativními videoklipy dokázala získat pozornost. Plní kluby po celé zemi, je jednou z nejvýraznějších tváří brněnské hudební scény, spolupracuje s Monkey Business a koncertuje s Davidem Kollerem.

MUCHA + ELEKTRÏCK MANN (foto- zdroj, facebook)

 
Elektrickmann nebyli nikdy typickou rockovou kapelou. Vždy po sobě zanechali stopu originality, zvuk a perspektivu, která zůstane navždy unikátní a zvukově zřetelná. Jejich hudba se vždy týkala reálného života, stejně tak jejich otevřeného smýšlení a eklektických hudebních vlivů. Pocházejí z malé čtvrti Valašského Meziříčí nazývané Zašovskégheto. Z drsné a pokleslé komunity co by kamenem dohodil od marketu Albert. Tihle výlupci, stejně jako mnoho teenagerů v Valmezu vyrostli v těsném provinčním prostředí hip hopové kultury a gangsterských aktivit. Časté party, kde se provozoval breakdance byly samozřejmostí, z domů se ozývaly rapové skladby vysílané na vlnách legendárních magnetofonů a vinylů.

 

Vstup: 200 kč (pouze na místě) od 15.let
So 22.9.2018, start 20.00h
KD Sokol, Valašské Klobouky

 
tz, Martin Liška, pořadatel akce

 

reklama