Reklama

28. 09. 2021

Dnes má svátek: Václav
čtvrtek, 04 říjen 2018 10:58

ODS a nezávislí kandidáti k problematice zdravotnictví a bydlení

BRUMOV-BYLNICE - Vyjádření dvou členů Občanských demokratů a nezávislých kandidátů k problematice zdravotnictví a bydlení v našem městě.

 

 

Vážení spoluobčané,
jednou z našich nejvyšších priorit je zlepšení kvality života obyvatel města Brumova-Bylnice. S tím nezbytně souvisí včasná,kvalitní a dostupná základní zdravotní péče v našem městě.

Čekají nás tedy v blízké budoucnosti důležité úkoly:

  • zajistit moderní péči rodinnými praktickými lékaři. Takový lékař má v ambulanci laboratorní zázemí, EKG, ultrazvuk , vykonává návštěvní služby apod.
  • zajistit kontinuitu péče stomatologické, pediatrické a gynekologické
  • rozšířit spektrum dostupné péče o neurologa, internistu a rehabilitačního lékaře s rehabilitačními pracovníky v prostorách zdravotního střediska v našem městě. Existuje reálná možnost nově tuto péči v našem městě zajistit po dohodě se zdravotními pojišťovnami v horizontu 1-2 let. Péči by byla hrazena zdravotními pojišťovnami, nikoliv v hotovosti pacientem.

 
zdravotní středisko v Brumově-Bylnici


Pokud se nám toto podaří, přispěje to ke zlepšení zdravotní péče o všechny věkové kategorie naších občanů.

Bombastické plány na zřízení CT pracoviště a RTG pracoviště v našem městě, zveřejněné v předvolebních materiálech jedním z hnutí, jsou absurdní, vyplývají z neznalosti poskytování a úhrady zdravotní péče a jsou srovnatelné s plány na vybudování kosmodromu na letišti v Bylnici.

Vážení občané, rozhodněte podle nejlepšího vědomí a svědomí ve volbách 5. a 6.10.2018.
Za sdružení ODS a nezávislé kandidáty Milan Švach

 --------------------------------------------------------------

 
Vážení spoluobčané,
rád bych Vám touto cestou přiblížil jeden z bodů programu ViZE 22, který vám předkládá sdružení občanských demokratů a nezávislých kandidátů.

Jednou ze základních potřeb člověka je bydlení. O jeho formě a zejména dostupnosti se vede v současné době ve veřejném prostoru bouřlivá debata. V rámci našeho programu prosazujeme výstavbu startovacích bytů na sídl. Družba s primárním využitím pro mladé rodiny s dětmi. V této lokalitě již město podpořilo realizaci soukromého developerského projektu vlastnického bydlení. Realizací projektu startovacích bytů dojde k navýšení kapacity cenově dostupného nájemného bydlení na území města.

  pozemky pro výstavbu na sídlišti Družba

 
Ke kvalitnímu bydlení neoddělitelně patří kvalitní infrastruktura. O výstavbě parkovacího domu jste již byli informováni v předchozích příspěvcích. Neméně důležité, i když méně viditelné jsou také inženýrské sítě a rekonstrukce jedné z nich, tepelných kanálů resp. teplovodů je také součástí našeho programu. V rámci rekonstrukce dojde také k položení optické datové sítě využitelné pro některé aplikace Smart City v oblasti sídl. Družba.

Přijďte nás prosím podpořit v nadcházejících volbách.
Ing. Ladislav Vilímek

 

(PR článek)
zadavatel - ODS a nezávislí kandidáti B-B