Reklama

28. 09. 2021

Dnes má svátek: Václav
neděle, 14 říjen 2018 17:52

Koncert skupiny Dareband v Loučce

LOUČKA - Celá akce vznikla nabídkou od samotného frontmana kapely Jiřího "Dareby" Václavíka, který nabídl paní Světlance Čurečkové, se kterou jsou kamarádi, koncert pro klienty DZR Loučka.


Rádi si totiž při hudební aktivitě s kytarou zpíváme jejich chytlavé písně. Plán se nám velmi zamlouval a hledali jsme možný termín, který vyšel na pracovní den před státním svátkem Den české státnosti spojený s osobou sv. Václava. Na akci se podíleli i samotní klienti pečením pagáčků. Chvíli před začátkem koncertu se sál začal plnit jak našimi klienty, tak i lidmi z místa i vzdálenějšího okolí (Valašské Klobouky, Luhačovice, Zádveřice, Slavičín, Brumov....).Koncert skupiny Dareband, výrobky klientů DZR Loučka (foto- pořadatelé)
další foto najdete ZDE


Kapela je známá po celém kraji, a proto přilákala 27.9.2018 plný sál návštěvníků. Také se na akci prezentovaly a nabízely výrobky, které vyráběli klienti s pomocí aktivizačních. Akce se zdařila, atmosféra byla úžasná! Všem se to moc líbilo. Samotní klienti říkali, že byli rádi, že nehráli jen pro ně, ale i pro ostatní a to je smyslem sociálního začleňování.


Ing. Sitko Daniel
vedoucí přímé péče DZR
Domov se zvláštním režimem Loučka