Vytisknout tuto stránku
úterý, 13 listopad 2018 18:00

Nejlepší podnikatelé a firmy převezmou ocenění

VPC VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Dne 15. listopadu proběhne již 3.tí ročník komponované akce Business Day, kterou pořádá Klobucký podnikatelský inkubátor pod záštitou národní kampaně Týden podnikání ČR.

 


Milan Zvonek, Živnostník roku 2016

 

Celkem se ten den uskuteční 3 akce:

Veletrh zaměstnanosti pro žáky základních škol, kteří si budou moci vybírat mezi prezentujícími se středními školami ze Zlínského kraje. Akce bude probíhat ve velkém sále Domu kultury od 8 do 12 hodin.

Paralelně s touto akcí poběží na stejném místě také Den řemesel, který se pořádá ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Zlínského kraje, kdy budou mít dopoledne žáci mít možnost vidět na vlastní oči ukázky jak se dělá řemeslu v provedení 5ti řemeslníků, kteří se řemeslem skutečně živí na plný úvazek. Odpoledne pak budou mít možnost od 13 do 16 hodin přijít žáci s rodiči na Den otevřených dveří k těmto řemeslníkům a vidět, jak vše probíhá v reálném světě:

  • bednář Josef Fryzelka Vlachovice
  • sochař a kameník Jiří Rejda Brumov-Bylnice
  • papučář Josef Kolínek Valašské Klobouky
  • švadlena Andrea Němečková Valašské Klobouky
  • keramička Nora Střelcová v rámci ukázek starých řemesel spolku Závršan z Návojné a okolí.

jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra Petr KozelVyvrcholením celého dne bude již tradiční akce Business dinner v sále VPC od 18 hodin, s udílením cen podnikatelům ve 4 kategoriích:

začínající podnikatel – startupista roku
živnostník roku
firemní filantropie, společenská odpovědnost podniků,
inovační firma roku


Jako doprovodný program zazní přednášky ředitele krajské pobočky CzechInvestu Lukáše Trčky na téma srovnání vývoje životní úrovně za posledních 20 respektive 100 let. Poté přednese ředitelka Krajské hospodářské komory Zlínského kraje Iveta Táborská svůj příspěvek na téma odborné vzdělávání jako cesta k úspěchu.

Business Day v roce 2017


A protože celá akce je svým charakterem společenskou událostí, v průběhu galavečera uslyšíte moderní skladby v podání hudebního souboru Trio con amore.

Srdečně zvou Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky a Petr Kozel, jednatel Klobuckého podnikatelského inkubátoru.


FOTO
Business Day 2016

 

-tz-
foto- Město Valašské Klobouky a Naše Valašsko info

 

 

 reklama