Reklama

28. 09. 2021

Dnes má svátek: Václav
středa, 21 listopad 2018 10:03

Ukončení provozu pobočky České spořitelny v Brumově-Bylnici

BRUMOV-BYLNICE - Máme nejširší pobočkovou síť v ČR, přesto však nemůžeme být všude. Snažíme se přizpůsobovat našim klientům a mít pobočky tam, kde je nejvíce využijí.


Chod poboček proto pečlivě sledujeme a podle míry jejich využití je přemísťujeme, otevíráme na nových místech, případně uzavíráme. V této souvislosti jsme po detailní analýze dospěli k rozhodnutí, že 20. prosince 2018 ukončíme provoz naší pobočky v Brumově-Bylnici. Bankomat zůstane i nadále v provozu.

Klienty o připravovaných změnách pochopitelně s předstihem informujeme. Čísla účtů, ani nastavení jejich dalších produktů se jim nijak nezmění. V Brumově-Bylnici bude nadále klientům k dispozici 24 hodin denně náš bankomat, který umožňuje kromě výběru hotovosti například zadání jednorázového i trvalého platebního příkazu, zaplacení složenky, dobití kreditu mobilního telefonu, změnu PIN kódu nebo zobrazení limitů karty.

Nabízíme také řadu jiných možností obsluhy účtu - internetové a mobilní bankovnictví nebo aplikaci Můj stav pro kontrolu zůstatku na účtech. Všechny možnosti jsou dostupné 24 hodin denně. Kompletní služby poskytne klientům také kterákoli jiná naše pobočka. Nejbližší pobočka je ve Valašských Kloboukách, má otevřeno každý pracovní den.

Děkujeme za pochopení.
Česká spořitelna

 

 

 

 reklama