Reklama

28. 09. 2021

Dnes má svátek: Václav
středa, 05 prosinec 2018 09:18

Žáci ZŠ Nedašov na soutěži " Bible a my"

ZLÍN, NEDAŠOV - Zatímco měli žáci ZŠ Nedašov v pátek 30.11. ředitelské volno kvůli problémům s vodou, vydalo se sedm odvážných a výborně připravených žáků v mrazivém ránu ukázat své znalosti na Církevní základní a mateřskou školu ve Zlíně, na okresní kolo každoročně konané soutěže „Bible a my“.


Ještě nikdy se ZŠ Nedašov nepodařil tak velký úspěch jako právě letos. Žáky nezamrzela skutečnost, že jejich spolužáci jistě spí do pozdních dopoledních hodin, a vydali veškeré úsilí, aby dosáhli co nejuspokojivějšího a nejlepšího výsledku. A snaha se vyplatila. Všech sedm zúčastněných se probojovalo do finálového kola (v rámci kola okresního).

Okresní kolo soutěže „Bible a my“

Jan Podešť z 9. A obsadil 3. místo /foto- ZŠ Nedašov


,,Ze Zlína jsme nakonec dovezli nádherná dvě 3. a dvě 2. místa. Místa třetí obsadili Marie Káňová z 6. B (II. kategorie) a Jan Podešť z 9. A (III. kategorie). Místa druhá = místa, ze kterých žáci postupují do celostátního kola, se podařilo uhájit Natálii Novákové z 5. A (I. kategorie) a Evě Holbové ze 6. B (II. kategorie). Je třeba jmenovat a poděkovat i těm, kteří však domů přijeli „s prázdnou“. Protože se opravdu nikdy nepodařilo to, co letos. Dalšími, kdo naši školu zastupovali, byli Lucie Šenkeříková (5. A), Jonáš Novák (7. A) a Eliška Miklasová (8. A). Ústřední kolo se bude konat 22. března 2019 v Brně. Věříme, že ani zde si ostudu netrhneme.,"
uvedla Mgr. Magdalena Naňáková, učitelka ZŠ Nedašov.

 

-tz-