Reklama

26. 09. 2022

Dnes má svátek: Andrea
pondělí, 14 leden 2019 07:56

Charita Valašské Klobouky - Tříkrálová sbírka vynesla 527 511,-Kč

VALAŠSKO - V prvním lednovém víkendu letošního roku proběhla v našem regionu tradiční tříkrálová sbírka.

Závrší

Brumov-Bylnice


Velké díky patří více jak 300 dobrovolníkům, kteří se zapojili a bez nichž by nebylo možné takovou akci uskutečnit. Většina koledníků se do ulic našich měst a obcí vydala v sobotním dopoledni. Snažili se navštívit všechny domácnosti, ale omlouváme se všem, které jsme z různých důvodů nenavštívili. Ať už proto, že jsme přišli v době, kdy jste nebyli doma, nebo naši koledníci špatně zvonili anebo se zalekli domácích miláčků.

 


,,I přes tyto drobnosti byla sbírka opět bohatší než v předchozím roce. Poděkování patří všem, kteří naše koledníky přijali a obdarovali. Jak budou vykoledované prostředky využity, stejně tak to, jak dopadlo letošní koledování, můžete sledovat na stránkách naší Charity," uvedl Tomáš Naňák z Charity Valašské Klobouky.

Charita se zúčastnila děkovného koncertu 6.ledna v Brně


Stejně tak na stránkách tříkrálové sbírky můžete nahlédnout, jak probíhala sbírka jinde a spoustu dalších informací. Zároveň se Charita Val. Klobouky v letošním roce zúčastnila děkovného koncertu Charity Česká republika, který se uskutečnil 6.ledna v Brně a byl odvysílán Českou televizí. ,,Na koncert se vydalo celkem 40 koledníků s doprovodem a moc jsme si to užili. Největším tahákem pro děti byla samozřejmě kapela Mirai, ale i ostatní účinkující v čele s moderátorskou dvojicí Martina Kociánová a Jan Čenský," dodal Tomáš Naňák.

Ještě jednou velké díky a vše dobré v začínajícím roce přeje Charita Valašské Klobouky.


-tz-