Reklama

28. 09. 2021

Dnes má svátek: Václav
středa, 06 únor 2019 12:15

Nedašov - Srdce s láskou darované

ZŠ NEDAŠOV - V průběhu 1. pololetí žáci školního kroužku „ Artíci“, mimo jiných aktivit se věnovali výtvarné soutěži „ Srdce s láskou darované“, která si bere za cíle: Podporu tradičních lidských hodnot, jako jsou láska, přátelství, rodina, vzájemná úcta. Podporu týmové práce a rozvoj tvůrčích dovedností dětí. Radost z vlastnoručně vytvořených výrobků i z darování, sdílení radosti v kolektivu.

 

„ Srdce s láskou darované“ (další foto ZDE)


Letošní soutěžní práce má název „Klíč ke každému srdci“ - technikou tkaní vytvořili žáci srdce na dřevěné destičce: „ Srdce jako pavučina utkaná z našich vzpomínek - těch krásných, radostných: výlety s kamarády, čas strávený s nejbližšími, zážitky s přáteli, úspěchy...., ale i těch smutných, bolestných: zranění, zrada kamaráda, šikana, samota, ztráta blízkého člověka.“

,,Klíč ke každému srdci"
hlasujte zde

 

Do srdce jsme vpletli klíček, jako symbol nejen domovu, ale i nových začátků...klíč, který dává naději, že srdce se zase otevře a svým tlukotem přebije vše staré a bolestné. Výsledné práce jsme předali v Základní škole praktické a speciální Návojná.

 

Průběh práce „ Srdce s láskou darované“
(video- ZŠ Nedašov)

 

Od 5. 2. do 15. 3. 2019 bude na webu www.srdceslaskou.cz probíhat veřejné hlasování 5. ročníku, které určí TOP 10 z pohledu veřejnosti (nezávisle na porotě).

Prosíme o Vaši podporu!
Mgr. Jarmila Švédová, Mgr. Magdalena Naňáková - ZŠ Nedašov

 

-tz-