Reklama

28. 09. 2021

Dnes má svátek: Václav
úterý, 12 únor 2019 05:35

Taneční skupina ELES pomáhá....19500 Kč pro Pepíčka

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Taneční skupina Eles každým rokem pořádá akci Vánoční Elesshow. Je to den kdy si děti zpříjemní vánoční svátky tancem, zábavou či časem stráveným se svými kamarády a rodinou.


,,Tento rok jsme se poprvé rozhodli, že bychom rádi svým tancem potěšili nejen své blízké, ale taky bychom chtěli finančně podpořit Pepíčka Šimoníka a jeho rodinu. Pepíček trpí autismem se středně těžkou mentální retardací, kdy je odkázán na pomoc jiných. Proto jsme rádi, že jsme mohli výtěžek z této akce předat jeho rodině. Výtěžek činil krásných 19500Kč. Chceme tedy prostřednictvím tohoto článku upřímné všem poděkovat, kdo se akce zúčastnil a přispěl k dobré věci. Děkujeme za to, že jste přišli a pomohli těm, kteří tu pomoc velmi potřebují. Velké Díky," uvedla a poděkovala za TS ELES Marcela Krahulcová.

Vánoční Elesshow (foto- Dan Strnad)


Menší ohlédnutí za podzimní ligou TS ELES.
Děti čekalo několik soutěží v kategoriích duo, solo a v malých skupinách. Protože se jim úspěšně dařilo, probojovali se na Mistrovství ČR v Plzni. Můžeme se tedy pyšnit tím, že máme Mistryně ČR v kategorii Duo Mini nebo 2.vícemistryně v kategorii Malá skupina Mini. Na mistrovství se probojovali i naše sólistky, dueta a malá skupina dětí. Chtěli bychom tedy všem našim tanečníkům poděkovat ze skvělou reprezentaci.

 Vánoční Elesshow (foto- Dan Strnad)

 
,,Momentálně se naše taneční skupiny připravují na další jarní sezónu velkých formací. Ještě je čeká několik těžkých a náročných tréninků, soustředění, kde se pracuje a piluje každý detail choreografie. Doufáme, že i tato sezóna bude opět úspěšná a zakončená Mistrovství ČR v Praze. Zároveň bychom Vás rádi pozvali na naši taneční soutěž O Valašský Klobouk, který se koná 17.3.2019 ve Sportovní hale Slavičín. Na závěr děkujeme všem, kdo nás podporuje a jakýmkoliv způsobem nám pomáhá," dodala Marcela Krahulcová.

 

-tz-

 

 

 

 

reklama