Reklama

28. 09. 2021

Dnes má svátek: Václav
úterý, 19 únor 2019 20:27

Posilovna s obrovskou tradicí v Brumově-Bylnici

BRUMOV-BYLNICE - Posilovna, činkárna, fitko...každý tomu říká jinak. Jedno takové zařízení s obrovskou tradicí je v Brumově-Bylnici.


Právě z této staré činkárny vyšli jedni z nejlepších kulturistů už v době, kdy byla kulturistika teprve na začátku své popularity. Můžeme říct, že sportovci, kteří reprezentovali nejen náš region, ale i republiku, na mezinárodní úrovni byli opravdová esa!

Např. Eva Sukupová byla dlouholetou závodnicí v ženské kulturistice a patřila k nejlepším. Zlaté medaile sbírala nejen na domácích mistrovstvích, ale pocit vítězství zakusila i na mistrovství Evropy a mistrovství světa a několikrát stanula na pódiu hvězdného soutěžního klání Ms. Olympia.

Eva Sukupová dlouholetá závodnice v ženské kulturistice a patřila k nejlepším.
(foto- archiv, Fit studio Brumov)

Dalším vynikajícím kulturistou, který reprezentoval ČR na mezinárodních soutěžích a trénoval v brumovské činkárně je Roman Vrábel.

Roman Vrábel reprezentoval ČR a trénoval v brumovské činkárně.
(foto- archiv, Fit studio Brumov)


Fit studio Brumov fungovalo v nezměněné podobě až dodnes. Stalo se místem, kde trénovali a upevňovali svou kondici vedle reprezentantů také místní fotbalisti, lyžaři i obyčejní občané. Aktivní reprezentanty máme i dnes. Opět trénují v brumovském Fit studiu a rádi se vám budou věnovat pokud se rozhodnete udělat něco pro své zdraví.

Tímto bych Vás chtěl pozvat do nově zrekonstruovaného Fit studia Brumov.
Přijďte si na vlastní kůži osahat činky a vyzkoušet stroje, na kterých cvičili a cvičí ti nejlepší. Začátky nejsou jednoduché, ale s pomocí našich trenérů to bude zábava! Zdraví máte jenom jedno, proto neváhejte, kupte si permanentku a získejte neomezený přistup do Fit studia Brumov s obrovskou tradicí.

FIT Studio Brumov
Družba 1178
76331 Brumov-Bylnice
Další info ZDE

Bez potu a namáhání výsledek neuvidíš ani neucítíš...
Roman Ivaniš - Fit studio Brumov

 

 

reklama