Reklama

25. 09. 2021

Dnes má svátek: Zlata
čtvrtek, 21 únor 2019 06:54

Získejte 2x jednu vstupenku na divadelního představení Lež

BRUMOV-BYLNICE - Česká premiéra divadelního představení Divadla Verze Praha s Petrou Špalkovou, Janem Dolanským, Petrem Lněničkou a dalšími v kulturním domě v Brumově-Bylnici.


Skvělá komedie o tom, zda je možné ve vztazích lhát - Lež
Alice a Paul jsou poměrně šťastný a spokojený manželský pár. Jednoho dne čekají hosty k večeři – své dlouholeté přátele Laurence a Michela, kteří také žijí v harmonickém manželství. Alice je ale celá nesvá a žádá po manželovi, aby večeři na poslední chvíli odvolal. Ten se samozřejmě brání a chce znát důvod, proč by to měl udělat. Ovšem ona mu pravý důvod nechce říct: toho dne dopoledne zahlédla ve městě Michela, jak se líbá s cizí ženou.....Oba se rozhodnou večeři odložit, ovšem v tu chvíli už jejich přátelé zvoní u dveří a společný večer musí proběhnout. Nejistota a různé postoje Alice a Paula vedou ke spoustě humorných situací a k zajímavému rozuzlení...

Komedie Floriana Zellera navazuje na jeho předchozí úspěšnou hru Pravda a rozvíjí téma pravdy a lži v partnerských vztazích. Toto věčné téma, které v sobě nese značný morální aspekt, zpracovává s lehkostí, svižně a vtipně napsanými dialogy a nahlíží na něj s jemným, mírně ironickým humorem.

 

 

Městské kulturní středisko Brumov-Bylnice poskytlo 2 volné vstupenky. Jak vstupenku získat? První dva zájemci, kteří přijdou do Městského muzea v Brumově-Bylnici a řeknou „lež má krátké nohy, daleko nedojde“ získají jednu vstupenku na toto skvělé představení. Jak se říká 'kdo dřív přijde, ten dřív mele'.

Datum konání: 4.3.2019, začátek 19.30 hod.
Místo konání: KD Brumov-Bylnice
Organizátor: Městské kulturní středisko
Vstupné: 250 Kč

 -tz-

 

reklama