Reklama

25. 09. 2021

Dnes má svátek: Zlata
sobota, 23 únor 2019 21:12

Gymnázium Jana Pivečky - Ve slavičínské škole je plno aktivity

SLAVIČÍN - Mgr. Šárka Černíčková organizovala pro regionální základní školy již 9. ročník soutěže opírající se o logiku a šikovnost. Z devíti základních škol zvítězila ZŠ Brumov–Bylnice. Současně připravuje divadelní vystoupení ve spolupráci s mateřskou školkou v Jestřabí.

 

Spolupráce GJP Slavičín s MŠ Jestřabí


· Škola obdržela v lednu ocenění za vynikající výsledky žáků v celonárodním testování SCIO.· V březnu chystáme výtvarnou výstavu prací studentů, Akademii školy, lyžařský kurz v Alpách, týdenní stáž do Paříže, týdenní stáž strojařů na Technologické fakultě UTB.

· Studenti septimy a G3 reprezentovali poslední lednový týden Českou republiku v prlamentu EU ve Štrasburku při setkání středních škol EU.

Studenti septimy a G3 ve Štrasburku


· Škola podala projekt s novým zahraničním partnerem z Rakouska, Fachberufsschule ve městě Wolfsberg v Korutanech, na mobility žáků a učitelů za 54 000 euro.

· Úspěch ve fyzikální olympiádě - blahopřejeme Janu Červeňanovi k vynikajícímu úspěchu ve fyzikální olympiádě. Jako student 2. ročníku získal 3. místo v krajském kole elitní kategorie A, která věkově odpovídá studentům maturitních ročníků.

 

Mgr. Josef Maryáš, ředitel GJP Slavičín

 

 

reklama