Reklama

25. 09. 2021

Dnes má svátek: Zlata
středa, 06 březen 2019 13:51

Klub lyžařů z Valašských Klobouk hodnotí sezónu i zájezd na Malino Brdo

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - V letošním roce byla zima přívětivá i v naší lokalitě. Po několik týdnů si tak lyžaři mohli užívat lyžování čtyři dny v týdnu včetně večerního lyžování. V lednu se podařilo uskutečnit dětské lyžařské závody u polikliniky a v únoru lyžařské závody na Pechancových lúkách.


Jarní prázdniny a Malino Brdo, to je spojení, které již několik let k sobě neodmyslitelně patří. Klub lyžařů Valašské Klobouky, ale především Ivoš Ekart, stojí za organizací tohoto zájezdu, který rok od roku narůstá co do počtu účastníků.

Skiareál Malino Brdo přivítal lyžaře nádherným, téměř jarním počasím, které vydrželo i na dvě důležité akce tohoto zájezdu. Tou první byl lyžařský závod. Na start závodu v obřím slalomu se postavila víc jak stovka závodníků. Druhou událostí byl karneval na lyžích. Počet účastníků i nápaditost masek je každým rokem větší a větší.

Závody Malino Brdo 2019 (další foto ZDE)

 

V letošním roce byla zima přívětivá i v naší lokalitě a dostatek sněhu umožnil spustit vlek na Pechancových lúkách. Po několik týdnů si tak lyžaři mohli užívat lyžování čtyři dny v týdnu včetně večerního lyžování. Díky příznivým sněhovým podmínkám se podařilo v lednu uskutečnit dětské lyžařské závody u polikliniky a v únoru lyžařské závody na Pechancových lúkách.


Karneval Malino Brdo 2019 (další foto ZDE)


Všechny lyžařské závody i karneval se mohly uskutečnit díky podpoře z programu Spolupráce města Valašské Klobouky, dalším sponzorům a všem, kdo se na organizaci podíleli. Zima je téměř za námi. Na dveře klepe jaro a s ním i čtvrtý ročník běhu do vrchu Klobucký hrb, na který zveme všechny fanoušky běhu, ale i ty, kdo chtějí strávit příjemné dopoledne.

 

Klub lyžařů Valašské Klobouky