Reklama

20. 01. 2021

Dnes má svátek: Ilona
čtvrtek, 14 březen 2019 08:20

Bludiště pohledem soutěžících ze ZŠ Brumov-Bylnice

BRUMOV-BYLNICE - Ve středu 6. března 2019 se ZŠ Brumov-Bylnice po menším odmlčení opět zúčastnila sportovně vědomostní soutěže Bludiště.


Bludiště z pohledu Magdy Ordeltová a Ireny Bičejové 9.A
Zapojili jsme se do ní my, žáci 9.ročníku, a to v tomto složení: Magdaléna Ordeltová, Irena Bičejová, Bořivoj Naňák a kapitán Štěpán Střelec. Už jen samotná možnost zúčastnit se byla pro nás nejen výzvou, ale i zpříjemněním stereotypního školního týdne. Přípravu jsme se snažili nepodcenit, v čemž nám vydatně pomáhala nejen paní vychovatelka Petra Sudická, ale i náš šarmantní trenér a maskot v jednom Honzík Růžička z 8.A. Ten nás neustále zahrnoval motivací a vtipnými poznámkami, díky kterým jsme se ještě o to více těšili na samotné natáčení.

Magda Ordeltová, moderátor Roman Pastorek, Irena Bičejová


Ihned po příjezdu do Ostravy nás překvapil milý a přátelský štáb a personál České televize Ostrava, což nám dodalo ještě více energie a chuti do soutěžení. K prvním soupeřům jsme měli neskutečný respekt, protože nejen že byli o ročník mladší, ale taky v krátkém čase museli sestavit svůj tým ( o účasti v soutěži se totiž dozvěděli nedlouho před natáčením). Ztráceli jsme poměrně dost bodů, ale dohnali jsme to na vědomostech a zakončili správně vyřešenou závěrečnou tajenkou, která nás však ve druhém kole naopak nepříjemně překvapila.

Druhý natáčecí den jsme už totiž byli poměrně vyčerpaní – i když jsme se to nesnažili dávat najevo nejen ostatním, ale hlavně i sobě samým. Přesto jsme se však do všeho pouštěli naplno a snažili se ze sebe vydat všechno. Bylo to napínavé zápolení do poslední chvíle! Štěstí ovšem více přálo soupeřům. Přesto jsme Vám přivezli jedno vítězství. Jeli jsme si tuto soutěž užít a myslíme si, že se nám to více než splnilo.

Magda Ordeltová, Irena Bičejová 9.ABludiště z pohledu maskota.
Samozřejmě jako maskot i jako trenér máte určitou zodpovědnost a starost o svůj tým. Přejete jim jen samý úspěch, ale bohužel vždy je 1 poražený a 1 vítěz, v tomhle případě se nám to podařilo obojí. Jako největší fanoušek brumovského týmu jsem byl v první řadě a nejhlasitěji povzbuzoval.

vlevo Honza Růžička, soutěžní družstvo a paní vychovatelka Petra Sudická
další foto ZDE


K mé smůle mě můj tým má tak rád, že mě poslal na skok pro Bludišťáka, za což jsem moc vděčný nebyl, ale co bych to byl za trenéra, kdybych to nedokázal. Takže jsem to „levou zadní“ zvládl a všichni na mě byli pyšní ... jako já na můj tým.

Honza Růžička 8.A

 

-tz-

 

reklama