Reklama

24. 01. 2021

Dnes má svátek: Milena
čtvrtek, 28 březen 2019 08:58

Valašské Klobouky - Dárci krve přijali poděkování

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Ve středu 27. března byli na valašskokloboucké radnici přivítáni čtyři dárci krve, kteří mají za sebou jubilejní bezpříspěvkové odběry.


Místostarosta Karel Ptáček jim jménem města Valašské Klobouky poděkoval za lidský přístup a předal jim dárkové poukázky na zdravou výživu. Za místní skupinu Českého červeného kříže dárcům vyjádřila uznání Eva Fialová, která věnovala oceněným dárkový koš plný vitamínů.

Dárci krve přijali poděkování


„Díky mnohonásobným odběrům na Hematologicko-transfúzním oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se tito dárci zasloužili o nedocenitelnou pomoc lidem, kteří se ocitli v závažných zdravotních situacích, prodělali těžké operace či úrazy. Za to jim patří naše upřímné poděkování,“
uvedl místostarosta Karel Ptáček. Dodal, že věří, že se dárci z řad klobouckých občanů stanou také příkladem pro ostatní.

Dárci krve přijali poděkování


K oceněným patřili Oldřich Kužela z Valašských Klobouk a Jan Kostka ze Smoliny, kteří absolvovali 50 odběrů, a dále Vlastimil Švach z Valašských Klobouk a Miroslav Čanda ze Smoliny, kteří už dokonce pokořili milník 60 bezpříspěvkových odběrů krve.

 

-tz-

 

reklama