Reklama

17. 01. 2021

Dnes má svátek: Drahoslav
pátek, 29 březen 2019 10:23

Radnice v Brumově-Bylnici zlepšuje služby občanům a zavádí Mobilní Rozhlas

BRUMOV-BYLNICE - V souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů zavádí město novou službu Mobilní Rozhlas. Co od této služby můžete očekávat a jak se zdarma registrovat?Ve městě Brumov-Bylnice vytváříme občanskou infrastrukturu, která se skládá z dobrovolných kontaktních údajů na občany, kteří ve městě Brumov-Bylnice bydlí, pracují, podnikají nebo zde studují jejich děti. Vše je samozřejmě v souladu s GDPR obecným nařízením o ochraně osobních údajů.

Díky této infrastruktuře jsme schopni zvýšit úroveň bezpečí, zapojit více občanů do kulturního a sportovního dění, umožnit efektivnější a modernější komunikaci mezi občanem a úřadem, zvýšit čistotu veřejných prostranství, rychleji a efektivněji řešit vznikající nejen technické problémy ve veřejných prostorách a celkově více občany zapojit do dění ve městě Brumov-Bylnice.

Chcete dostávat upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na akce pro rodiny, kulturní a sportovní akce přímo do Vašeho mobilu či mailu?

Pojďte nám pomoci poukázat na nepořádek, černé skládky, poškozený veřejný majetek a další věci, které můžeme společně zlepšit a zajistit nápravu. Stačí daný podnět vyfotit přes aplikaci Zlepšeme Česko (Android, iOS), poslat nám jej a my už se danou věcí budeme zabývat.

To a mnohem více získáte jednoduchou registrací ZDARMA:

  • Přes mobilní aplikaci Zlepšeme Česko
  • Přes webovou stránku www.Brumov-Bylnice.mobilnirozhlas.cz
  • Vyplněním registračního letáku, který naleznete v aktuálním vydání Zpravodaje města, v knihovně, infocentru a předáním na podatelně městského úřadu Brumov-Bylnice

 

POJĎTE S NÁMI DÁL ZLEPŠOVAT MĚSTO BRUMOV-BYLNICI

 

Město Brumov-Bylnice

 

 

reklama