Reklama

25. 09. 2021

Dnes má svátek: Zlata
středa, 03 duben 2019 08:31

Ukliďme Brumov-Bylnicu vol.3

BRUMOV-BYLNICE - Letos už po třetí se bude za podpory města Brumova Bylnice konat v rámci celorepublikové akce Ukliďme svět, Ukliďme Česko, úklid Brumova-Bylnice.


Úklid proběhne v sobotu 6. 4. 2019, sraz v 9.00h u sběrného dvora, kde účastníci obdrží rukavice a pytle. Podle počtu dobrovolníku se rozdělíme do skupinek, každá vyrazí na jiné místo. Předpokládaný konec mezi 14. -15. h, následuje posezení v Brumově na hřišti, kde budeme vzájemně sdílet naše poznatky z úklidu a radovat se z dobré věci. Připraveno bude drobné občerstvení (můžete si opéct špekáčky), promítání dokumentu věnující se nakládání s odpady, drobný statistický souhrn, následná diskuze a poděkování účastníkům.

 

Zaregistrovat se můžete na www.uklidmecesko.cz, nebo se přihlásit do facebookové události Ukliďme Brumov- Bylnici vol. 3., kde vás budeme informovat o průběhu příprav.


Pokud byste věděli o nějakém místu, které si zasluhuje větší pozornost uklízečů,
napište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a pokud bude prostor, budeme se mu věnovat.

Na smysluplně strávený den a na vás se těší
Samosato, z.s.

 

 

reklama