Reklama

25. 09. 2021

Dnes má svátek: Zlata
úterý, 09 duben 2019 21:11

Ukliďme Brumov-Bylnicu vol.3 - Kočárek, kolo, lednička, koberce, mrtvá zvířata...

BRUMOV-BYLNICE - Fritéza, kočárek, kolo, lednička, koberce různých velikostí i barev, kbelík s betonem, jablka v igelitových pytlích, listí a mrtvá zvířata v igelitových pytlích... s těmito a mnoha dalšími předměty se letos dobrovolníci v rámci letošního úklidu potkali.


I přes aprílové počasí se letos účastnilo více dobrovolníků než minulý rok, ale i tak jsme nestihli všechno, co jsme chtěli. Sešlo se nás celkem 59 (asi 29 dětí a 30 dospělých) a posbírali jsme 1305 kg odpadu, k tomu množství pneumatik, elektrospotřebičů, koberců a kovového odpadu.

Ukliďme Brumov-Bylnicu 6.4.2019


Podařilo se nám uklidit okolí Brumovky a částečně i Bylničky, obyvatelé ulice Zátiší se zapojili úklidem kolem říčky na Rozkvětu až směrem na Návojnou, dále pak proběhl úklid části cesty na Holý vrch, Hložeckého údolí, okolí Penny marketu, prostranství pod mostem u hřbitova a cesta z Hrbáče ke statku (směr Holý vrch).


Míst, která zasluhují pozornost a kde by se vyřádilo dalších x desítek dobrovolníků je v našem městě i přes zatím rekordní účast stále docela dost. Účastníky byli občané Brumova-Bylnice a Sidonie, brumovské skautky a skauti, ministranti a žáci ZŠ. Všem patří obrovský dík!!!

Ukliďme Brumov-Bylnicu 6.4.2019
další foto ZDE


Nic z toho by nešlo zrealizovat bez podpory zástupců města Brumova-Bylnice a poskytnutí zázemí a vstřícný postoj pana Haragy pro opékání v areálu hospůdky Na hřišti.


S přáním života bez anebo s co nejmenším množstvím odpadů
Samosato, z. s.

 

 

reklama