Reklama

25. 09. 2021

Dnes má svátek: Zlata
úterý, 30 duben 2019 22:59

Pouťové zábavy ve Štítné nad Vláří 3.- 4.5.2019

ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ - Tak a je to tady, přijela k nám pouť! Ne, nejedná se o natáčení oblíbeného filmu, ale o skutečnou událost.


Po roce zavítáme nejen do světa kolotočů, pouťových atrakcí a cukrové vaty, ale také do sportovního areálu ve Štítné nad Vláří, kde pouťové účastníky čeká skvělá zábava.


Už v pátek 3.5.2019 skupina Šamat se zpěvačkou Kateřinou Obadalovou otevře víkend plný skvělé hudby a zážitků. Traverza není jen nosník k páchání nekalých činů, ale především hudební skupina z Valašska, která s radostí zahraje posluchačům hity ze své vlastní tvorby. Největším lákadlem je kapela Reflexy, kdy Libor Plšek, Martin Koníček, Josef Lysoněk a Ondřej Filák vypálí své největší pecky. Tak co, zazpíváme si s Reflexy: „Všichni půjdem do ráje“?

REFLEXY - Všichni půjdem do ráje (zdroj- youtube.com)


A máme tady sobotu 4.5.2019 a s ní další hudební nářez. David Kopečný, Majkl Brož, Jirka Machů a Ivo Smilek jsou členy sobotní předkapely Křídla. Tato česká rocková skupina určitě přitáhne nejen spoustu mladých fanynek, ale také řadu dalších, kteří mají rádi českou tvorbu. Zlínská formace Focus, kterou známe z mnoha akcí na Valašsku, otevře další část sobotní noci a pozve všechny na taneční parket. Naši lamači dívčích srdcí The Maniacs, pro neznalé Laďa Hnilo a Mára Pavlůsek, dle svých vlastních slov splní “JAKÉKOLIV PŘÁNÍ ČI TOUHU“. Takže naším tajným přáním a touhou je, aby vyšlo počasí a skvělá zábava fungovala po celý první květnový víkend ve sportovním areálu Štítná nad Vláří.


Po celý čas je k dispozici posezení s občerstvením, proto neváhejte a zakupte již nyní lístky v předprodeji, který je ve Večerce Štítná.

Dvoudenní vstupné : 200Kč
Jednodenní vstupné : 120Kč
Na místě bude k dostání jednodenní vstupné za 150Kč

 

-PR-

reklama