Reklama

17. 01. 2021

Dnes má svátek: Drahoslav
pondělí, 13 květen 2019 08:03

Eles jede plnou párou vpřed

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Sezóna soutěží se pomalu blíží k svému cíli. Tento týden byl pro Eles náročný, ale zároveň velmi úspěšný.


Vše odstartovalo 4.5.2019 regionální soutěží Fren dance ve Frenštátu pod Radhoštěm.Této soutěže se zúčastnily, stále se zlepšující naši ježečci, tedy Mini B. Po krásném výkonu obsadili v nabité konkurenci úžasné druhé místo. Hned na druhý den v neděli se naši zkušenější Mini A zúčastnily Mistrovství Moravy Czech Dance Tour v Prostějově. Kde předvedli krásný ucelený výkon. Bohužel stačil jen na neoblíbenou bramborovou medaili, ale přesto panovala spokojenost.

Děti Disco Dance- Spooky Scary Skeletons (foto- archiv Eles)

 Hlaváci- Bad choise (foto- archiv Eles)

 
Po dnu odpočinku začalo v úterý Mistrovství Moravy soutěže Czech Dance Masters v Bohumíně,kde jako první šli na řadu naši nejzkušenější senioři. Ti byli po výkonech nejmenších silně motivováni. Předvedli neskutečný výkon, který je vynesl na první místo tedy Mistry moravy. A zároveň tím dodali ostatním neskutečnou energii do dalšího svátečního dne.

Senioři- Dnes se podíváme do minulosti na to...(foto- archiv Eles)

Děti Disco Show- Slizománie (foto- archiv Eles)


8.5 jsme tedy opět vyrazili do Bohumína. Nejdříve na parket nastoupili naši Junioři, kteří rozjeli povedenou sestavu s minimem chyb.Navázali tedy na seniory a taktéž si odnesli první místo a titul Mistr Moravy. Poté se na řadu dostali Děti Disco Dance po krásném výkonu si vybojovali 7.místo. Přesto vládne spokojenost a v tvrdé konkurenci potvrdili, že právem patří do II.ligy. Následovalo další vystoupení Dětí Disco Show.Excelentní výkon jim vynesl první místo a titul Mistrů Moravy ve II.lize. To už euforie a radost v hale gradovala...Posledním želízkem v ohni byli naši Hlaváci,kteří se nenechali zaskočit. Rozjeli vystoupení na plný plyn a do Valašských Klobouk se vezl další titul Mistr Moravy.

Mini B- Jejejeježci (foto- archiv Eles)

Junioři- Sunrise in Havana (foto- archiv Eles)


Mini A- Vítejte na ostrově (foto- archiv Eles)


I přes velký sportovni úspěch a postup do Prahy na Mistrovství Republiky, byla stejně nejkrásnější radost s pohybu,dobré nálady a plno zážitků.

Eles rodina.

 

reklama