Reklama

20. 01. 2021

Dnes má svátek: Ilona
středa, 12 červen 2019 18:24

Brumbyho mažoretky v Praze, v sólo formacích Sára Šánková 1. místo

PRAHA - Dne 13.4.2019 se děvčata, která navštěvují kroužek mažoretek v DDM Brumov-Bylnice, zúčastnila soutěže Děti fitness v Otrokovicích. Zde si ze semifinálového kola mini mažoretky odvezly 2. místo, kadetky 1. místo a juniorky 1. místo, čímž si všechny skupiny vybojovaly postup do finále. To se konalo dne 2. 6. 2019 v Praze.

 

BrumByho mažoretky (foto- archiv Klára Trčková)


V neděli nastal očekávaný den D. Hned ráno jsme zamířili do Paláce Lucerna, kde se konalo finále. Byl to veliký den pro všechny. V tento den soutěžily pouze mažoretky a to na úrovni hobby nebo professional. Holky byly v kategorii hobby, jelikož trénujeme jednou týdně. V šatně jsme se na naše vystoupení pečlivě připravily. Poté se šly kadetky nachystat na nástup. Holky byly malinko nervózní, ale po nástupu na jeviště to ze všech opadlo a svojí odtančenou sestavou Dabbi Doo ohromily diváky i porotu. Mini mažoretky zatančily sestavu Králici z klobouku. Ve veliké konkurenci se statečně se sestavou Cascada předvedly juniorky. Porota byla složena z odborníků a lektorů tance pro mažoretky. Rodiče a příbuzní podporovali a povzbuzovali holky po celou dobu vystoupení na velké scéně.

Ve finále se kadetky umístily na krásném 5. místě. Králici z klobouku si odvezli domů 3. místo a juniorky 6. místo. V sólo formacích nás zastupovala Sára Šánková, která si vybojovala nádherné 1. místo a Viktorie Krůželová – 3. místo.

Sára Šánková vybojovala nádherné 1. místo! Gratulujeme!
(foto- archiv Klára Trčková)

 

V závěru bych chtěla děvčatům poděkovat za skvěle strávený víkend a super vystoupení, které jsme si všichni moc užili. Věřím, že jsme si všichni domů odvezli spoustu zážitků. Děkuji i rodičům za skvělou podporu a doprovod. Těším se na naši další spolupráci.


Vedoucí kroužku: Klára Trčková

 
reklama