Reklama

15. 01. 2021

Dnes má svátek: Alice
pátek, 14 červen 2019 09:55

Cyklotoulky valašskou krajinou 2019

BRUMOV-BYLNICE - 5. ročník akce "Cyklotoulky valašskou krajinou" odstartoval tradičně 15. května na Den rodin a potrvá až do 31. října 2019.


Tato dlouhodobější akce pro rodiče s dětmi nabídne opět zajímavá místa v našem okolí a věříme, že i smysluplně využitý čas, při kterém prožijete se svými dětmi spoustu pěkných zážitků.

 
Akce pro rodiče s dětmi, kteří chtějí formou výjezdů na kolech navštívit zajímavá místa. Hlavním cílem této akce není závodění či překonávání nějakých rekordů. Smyslem je umožnit dětem, které mají vztah k jízdě na kole, absolvování výletů s rodiči po okolí, spojených s poznáním několika zajímavých míst. Neplatí se žádné startovné a není potřeba se registrovat. Úkolem je zdolat v daném termínu alespoň 8 z předepsaných míst, vyfotit se u nich a na závěr poslat všechny fotky na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Speciální odměnu obdrží ti, kdo objezdí všech 10 míst. S fotkami je také nutné poslat jména všech účastníků, věk, případně bydliště a tel. kontakt. Podmínkou této akce je, aby ji absolvovalo dítě a rodič, případně rodičem pověřená odpovědná osoba starší 18-ti let. Každý, kdo tedy zdolá 8-10 míst a splní vše výše uvedené, bude pozván na vyhlášení výsledků a předání cen do DDM Brumov-Bylnice. Další informace vám ochotně poskytne hlavní organizátor akce Martin Ptáček na telefonu  739 344 055.

 

CYKLOTOULKY VALAŠSKOU KRAJINOU

 

Seznam předepsaných míst:
Vařákovy paseky
Lačnovské skály
Peňažná
Ptačí pozorovatelna Vysoké Pole
Kaple Panny Marie Vysocké
Ekopark Trhovisko (Val. Klobouky)
Stoletá kaplička ve Študlově
Penzion Nivy (Jestřabí)
Zrubová zvonica v Trenčianskej Závadě
Kaňůr -pomník

 
Možné varianty tras a další informace najdete ZDE
Plakát k akci ZDE


Všechny trasy jsou pouze doporučené, takže pokud znáte jinou, samozřejmě ji můžete využít. Doporučujeme také používat mapy, abyste se učili s jejich pomocí lépe orientovat v přírodě. Přejeme vám příjemné projížďky a zvládnutí všech cílů v klidu, pohodě a bez odřených kolen. Fotky z jednotlivých míst, které máte navštívit a vyfotit se u nich, si můžete prohlédnout ZDE

 

 -tz-

 


reklama