21. 10. 2019

Dnes má svátek: Brigita
úterý, 18 červen 2019 23:05

SDH Brumov- 3. kolo SMHL a další události

BRUMOV - Přinášíme přehled událostí v SDH Brumov. 3. kolo SMHL, Oprechtice - noční soutěž, Podpora Charity Jamu, Výjezdy SDH Brumov, Pozvánka na soutěž O pohár starosty města Brumov-Bylnice.

SMHL - Lehota pod Vtáčnikom - 3. kolo
V sobotu 15.6. se konalo 3. ligové kolo v Lehotě pod Vtáčnikom. Takže se dá říct, že všechny soutěže zařazené v lize, které jsou od nás 100 km a dál už máme za sebou. V Lehotě už s námi běžel na PP Vašek, který se vrátil z mise. Tímto bychom rádi poděkovali Ferovi ze Štítné, za jeho kvalitní výpomoc a zastoupení. Poděkování patří i Rosťovi, který nám celou sobotu zaběhl "béčka".

V Lehotě už za SDH Bumov běžel na PP Vašek , který se vrátil z mise.
foto- Laura Štefíková

V Lehotě tentokrát rozhodovaly setiny, kdy téměř v jedné desetině vteřiny bylo 5 družstev. My jsme skončili na 4. místě s časem 14:18 (PP 13:75), hned za námi o jednu setinu Francova Lhota 14:19 (PP 14:01). Před námi Stupné, Zbora (oba shodně 14:13). Opět vyhrálo našlapané Podhorie s časem 13:53. Gratulujeme. U holek vyhrály Dežerice s časem 16:48 - gratulujeme. Holky z Nedašovy Lhoty na 3. místě, momentálně stále bez své proudařky.

Brumov B | Lehota pod Vtáčnikom 15.06.2019 (3. kolo SMHL 2019)

Průběžné pořadí v SMHL
Průběžné pořadí po 3. kole v lize je následující. 1. Podhorie (53b.), 2. Stupné (50b.), 3. Brumov B (45b.), 4. Zbora (41b.)

Climart Cup - Oprechtice - noční soutěž
Po odběhnutí ligy se jelo do dalekých Oprechtic (170 km z Lehoty). Zde se koná jedna z nejprestižnějších nočních soutěží v ČR a SK. Přes den se zde konalo 1. kolo MSL (moravskoslezské ligy). Primárně jsme jeli za účelem stihnout noční ligu, podařilo se nám však dojet na konci denní ligy a tak po dohodě s organizátory jsme si zaběhli mimo soutěž ještě přes den. Takový malý trénink na noční soutěž. Ovšem nepovedený, nedokončený. Koš daleko (někde v křoví) mimo káď. Na noční soutěži jsme šli na start někdy kolem 23:00 hod. a s časem 14:67, jsme obsadili průběžně druhé místo. Před námi s časem 14:58 DHZ Stupné. Nikdo však už do konce soutěže nedokázal tento ani náš čas překonat a tak jsme po několika letech snažení se na této prestižní soutěži skončili na pěkném 2. místě. Klukům ze Stupného gratulujeme k prvnímu místu .

Charity Jam
Vzhledem k velké výhře v Oprechticích, jsme se rozhodli darovat 5,000 Kč těm, kteří je potřebují více než my. Tedy na charitu. Konkrétně jsme částku předali na Charity Jam, který se uskuteční 5.-6.7. 2019 v Brumově v areálu bývalého koupaliště. Tato rok od roku větší akce má podle nás smysl a pořadatelům držíme palce.

Výjezdy SDH Brumov
Novinkou v našich článcích bude krátké zmínění výjezdů jednotky požární ochrany Brumov (SDH Brumov). V úterý 11.6. byl nahlášen požár kladovky od prasklého kola. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že vlivem technické poruchy prasklo kolo, kdy plameny šlehají na naložené dřevo. V pondělí 17.6. byl nahlášen požár uvnitř RD ve Valašských Kloboukách. Požár uhašen jedním vysokotlakým proudem.

SDH Brumov u požáru nákladního vozu

Pozvánka na soutěž O pohár starosty města Brumov-Bylnice
Tímto bychom Vás chtěli zároveň pozvat na 4. kolo SMHL, které se bude konat tuto sobotu na hřišti FC Brumov. Jedná se o 52. ročník soutěže, který začíná ve 13:00 hod.