Reklama

04. 06. 2020

Dnes má svátek: Dalibor
pondělí, 24 červen 2019 22:26

Domov pro seniory Loučka - Valašské doremi, Nad Oblaky

LOUČKA - Domov se zvláštním režimem Loučka uspořádal v pořadí již V. ročník pěvecko-literární soutěže Valašské Doremi.


Začátek programu byl věnován divadelnímu vystoupení klientů z DZR Loučka, poté následovala vystoupení soutěžících. Během odpoledne se představili zástupci z DZR Loučka, DZR Kvasice, DSS Návojná a DZR Pržno, nesoutěžně nás navštívili také z centra služeb Senior Otrokovice. Ocenění za svou snahu a účast byli nakonec odměněni a oceněni všichni přihlášení soutěžící, celkem se předvedly dvě pěvecké skupiny, pět sólistů a šest klientů s literárním přednesem.

Valašské Doremi v Loučce


Program doplnilo vystoupení dětí ze Základní umělecké školy Valašské Klobouky pod vedením paní učitelky Jany Bodlákové a Národopisného spolku Klobučan, kteří nám za doprovodu cimbálu ukázali pásmo polkových tanců, valašské točené a staré uherské. Všem zúčastněným mnohokrát děkujeme a budeme se těšit na další takové příjemné setkání.

 

Nad Oblaky
Dne 14.6.2019 jsme se zúčastnili již 10. ročníku soutěže Nad oblaky aneb každý může být hvězdou. Letošní ročník byl rekordní svou účastí jak v pěvecké tak i ve výtvarné části. Naši klienti se zúčastnili v pěvecké části jako kapela Tabák s písní Srdce od skupiny Reflexy.

 

Nad oblaky


Pan Pechal se v jednotlivcích představil s písní Vítr ví od Waldemara Matušky a paní Plánková s písní Slečna závist od Aleše Brychty získala 2. místo a tím postupuje do celorepublikového kola konaného v Olomouci. Ve výtvarné části se zúčastnilo celkem šest klientů domova. Jako již i v minulých ročnících tvořila doprovodný program školka Na kopečku se svými scénkami. Děkujeme všem zúčastněným i pořadatelům této akce, kde se mají možnost klienti z různých zařízení setkat a přátelsky si zasoutěžit.


Ing. Sitko Daniel
vedoucí přímé péče DZR
Domov se zvláštním režimem Loučka

 

reklama