Reklama

04. 06. 2020

Dnes má svátek: Dalibor
čtvrtek, 11 červenec 2019 12:41

Domov pro seniory Loučka - Projekt Snoezelen pro všechny 25.7.

LOUČKA - Díky projektu “Vy rozhodujete, my pomáháme” Nadačního fondu Tesco se nám podařilo v domově vytvořit místnost založenou na konceptu Snoezelen, ideální místo pro relaxaci, navození psychické pohody a stimulaci všech smyslů.


Jedná se o prověřenou terapeutickou metodu, která je vhodná pro všechny věkové kategorie a má pozitivní vliv na psychickou i tělesnou kondici člověka. V lidech probouzí touhu poznávat nové věci, objevovat a zajímat se a to je skvělý způsob, jak získat zájem klientů a naučit se lépe spolupracovat. Místnost bude určena, jak pro klienty domova, tak i pro veřejnost.


V relaxační místnosti se nyní nachází pohodlná křesla a lehátka s měkkými polštáři a dekami, vodní sloupce měnící pozvolna barvu, další osvětlení jako lampičky, světelné řetězy apod., prostor naplňuje rozmanitými vůněmi elektrický aromadifuzér.


Přijďte na vlastní kůži zažít úžasnou atmosféru naší relaxační místnosti ve čtvrtek 25.7.2019 od 09:00 do 14:00 a můžete nám pomoci místnost rozvíjet dál. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

 

 Ing. Sitko Daniel, vedoucí přímé péče DZR
Domov se zvláštním režimem Loučka