Vytisknout tuto stránku
středa, 17 červenec 2019 21:13

Valašský pivní košt již tuto sobotu!

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Pokud máte rádi pivo, neměli byste si nechat ujít další ročník Valašského pivního koštu, který začíná již tuto sobotu od 13:00h na areálu podnikatelského centra (inkubátoru) ve Valašských Kloboukách.

 


Na ochutnání bude připraveno celkem 38 vzorků z 13 řemeslných minipivovarů. Letos to bude opravdu zajímavý ročník. Na čepu nechybí Pšeničné pivo, Polotmavá Borůvka, Medový speciál, Černý ležák Čert, svrchně kvašená Skotačivá Veverka či IPA a samozřejmě světlý ležák. A jak uvádí sami pořadatelé: „ Letos jsme vsadili především na rozmanitost, chceme, aby si u nás lidé rozšířili pivní rozhled a ochutnali piva, které se zde normálně neobjevují. Většinu z nich dobře známe a celý rok je ochutnáváme, než je vybereme na košt“ uvedl za pořadatele akce Martin Liška.

 

Na své si příjdou taky milovníci jídla. Tento rok se nám postarají o "spešl" gastro stánek – mistři ve svém oboru – Maso z Lůky. Své zastoupení zde má i hudba, kdy hlavní tahákem večera budou vsetínské kapely Criminal Colection a Shape the Cat. Vstupné je opět dobrovolné.
Fb událost ZDE

 

-PR-
reklama