Reklama

10. 08. 2022

Dnes má svátek: Vavřinec
středa, 16 říjen 2019 16:21

ŠlágrParta & Šlágr párty 18.10.2019 ve Slavičíně

Neznámější tváře televize Šlágr vystoupí v pátek 18.10.2019 ve Slavičínské sokolovně a dne 19.10.2019 v kulturním domě Uherský Brod.


ŠlágrParta je momentálně nový fenomén, který se díky TV Šlágr raketově dostal do povědomí desetitisíců diváků, kteří mají rádi melodické písničky a vtipné mluvené slovo.  ŠlágrParta ve složení Karel Peterka, Mára, Helena Hamplová a Frankie Zhyrnov v současnosti dobývá česká, moravská a slovenská pódia.


Repertoár skupiny tvoří vlastní písničky plné energie a dobré pohodové nálady .
Kombinace moderní hudební tvorby ve stylu pop-dance music spojené s harmonikou a sborovým zpěvem, udělaly ze ŠlágrParty, během krátkého okamžiku, velmi oblíbenou kapelu, která si získala obrovské množství fanoušků. Koncert ŠlágrParty je určen pro všechny věkové kategorie.


Během dvouhodinového koncertu, plného originálních melodií, /provázených vtipným mluveným slovem/, zazní také největší hity jednotlivých interpretů. /všichni mají svoji úspěšnou sólovou dráhu/. Z jejich energické šou získá každý divák tak pozitivní náboj , že z něj může ještě dlouho čerpat dobrou náladu.


Vstupenky na Slavičínský koncert v předprodeji v Informačním centru Slavičín, na webu ticket-art a na tel 777945994.
Uherský Brod na webu  ZDE

Oba koncerty začínají v 18:00 hod a budou trvat 120min!!
Lupeny na oba koncerty ,bude možno zakoupit i na místě samém.

 

-pr-