Reklama

12. 08. 2022

Dnes má svátek: Klára
úterý, 22 říjen 2019 20:09

Radek Jatel z Vysokého Pole - RallyKoprCup - RZ Barák

RallyKoprCup je série hobby rally závodů. Rychlostní zkouška s názvem Barák, která startovala nad městem Vizovice a končila ve sjezdu do obce Loučka, byla opravdu velkou výzvou jak pro pořadatele tak i pro mne jako jezdce.


Radek Jatel - RallyKopr Cup - RZ Barák (foto- GAJDOŠÍK)


Pocházím z Vysokého Pole, což je co by kamenem dohodil. Tuto silnici dobře znám, a proto jsem se nejvíce soustředil, abych se zbytečně nenechal unést emocemi. Na sedadlo spolujezdce jsem vedle sebe posadil kamaráda z Uherského Hradiště Tomáše Janču. Tomáš je i přes svůj nízký věk úspěšný podnikatel a zastupitel Uherského Hradiště.

Tomáš Janča a Radek Jatel


Tento závod jsem pojal čistě z testovacího pohledu, kdy jsem se snažil po roce navyknout na závodní vůz Peugeot 208 R2 profesionálního týmu KIT RACING.  Tímto bych chtěl velmi poděkovat Vlastimilu Neumannovi za možnost s tímto vozem startovat. Nadcházející víkend 26.10.2019 se společně s týmem KIT Racing budeme účastnit RSS (Rally Sprint Serie ) ve Vsetíně, kde vedle mne na místo spolujezdce usedne zkušený spolujezdec Tomáš Šmíd a druhou posádku týmu KIT Racing bude tvořit Vlastimil Neumann a Martin Hlavatý na voze Ford Escord RS Cosworth.

Radek Jatel - RallyKoprCup - RZ Barák (youtube.com)


Nedílnou součástí motorsportu jsou sponzoři, velice mne těší podpora KIT Racingu, která se stará o mé starty, mezi další partnery, kterým bych chtěl poděkovat jsou firmy TDV - Technická výroba, a.s. SumiRiko AVS Czech s.r.o VHB PLUS s.r.o

 

Radek Jatel

 

-tz-

 

 

 

 

reklama