Reklama

10. 08. 2022

Dnes má svátek: Vavřinec
neděle, 10 listopad 2019 01:40

Ve Valašských Kloboukách se budou oceňovat nejlepší podnikatelé

Dne 19. listopadu proběhne již čtvrtý ročník akce Business dinner, kterou pořádá Klobucký podnikatelský inkubátor spolu s městem Valašské Klobouky a národní agenturou CzechInvest, pobočkou Zlínského kraje.

 
Business Dinner 15. 11. 2018 (foto-Lenka Zvonková)


V sále VPC se můžete od 17 hodin těšit na úvodní přednášku od předního moravského vědce Doc. RNDr. Pavla Nováčka, CSc., s aktuálním tématem „Život v době klimatické změny.“

Následovat bude vyhlášení vítězů regionu Valašskokloboucka za rok 2019 v kategoriích:
- začínající podnikatel, start-upista roku
- živnostník roku
- firemní filantropie, společenská odpovědnost podniků
- inovace, inovační firma roku

Poděkování začínajícím podnikatelům 2017


Titul Živnostník roku 2017 Andrea Němečková


A protože celá akce je svým charakterem společenskou událostí, v průběhu galavečera uslyšíte moderní skladby v podání hudebního souboru Trio con amore. Dále akci zpestří také vernisáž nového start-upu v oblasti výtvarného průmyslu v podání Michala Pášmy. Jste-li zástupci podnikatelské veřejnosti našeho města či regionu, přijměte pozvání na tuto akci. Svoji účast, samostatnou či s doprovodem, prosím z organizačních důvodů potvrďte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 15. listopadu 2019.

Srdečně zvou Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky a Petr Kozel, jednatel Klobuckého podnikatelského inkubátoru.

 

-tz-