Reklama

07. 08. 2022

Dnes má svátek: Lada
středa, 13 listopad 2019 09:00

II. ročník Gala Ples Valašsko aneb Hoďte se do gala. Vstupenky v prodeji

Po prvním, beznadějně vyprodaném ročníku Gala Ples Valašsko jsme pro Vás připravili druhý ročník tohoto plesu. Na scéně bude vítat ostřílený moderátor a uvede několik známých jmen.


Předkapelou bude osvědčená česko - americká skupina L.A.Sunday, v čele s afroameričankou Teresou Polk. Energická afroameričanka přiveze krásnou energii, doprovázenou zkušenostmi z Los Angeles a započne druhý ročník Gala Ples Valašsko.

Velkou známou osobnost, kterou můžeme s radostí uvést, je slovenská rocková legenda Paľo Habera. Představí se spolu se svou kapelou a odpálí velkou show, nabytou velkou spoustou nejznámějších hitů.

 

Dále Vás bude bavit profesionální saxofonista DeeSaxx, vlastním jménem Daniel Otisk. DeeSaxx vystoupil již ve 13. zemích světa a přiveze tak tóny z Ibizy, Saudské Arábie, Kapverd, Kréty nebo Mallorcy. Nesmíme opomenout ani mistryně světa v pole dance - Ali Klapetkovou a Niky Vítečkovou. Ty se za uplynulý rok posunuly v žebříčcích a mají jistě co předvést tak, aby Vás zaujaly. V programu nebude chybět také taneční vystoupení spolu s tanečním workshopem, kdy si budete moci okusit profesionální taneční kroky “na vlastní nohy”.

Ke všemu pěknému patří také vzpomínky - vyfotit se budete moci ve fotokoutku, který bude obsluhovat profesionální fotograf. No a protože výjimečné dny si žádají výjimečné datum, přivítáme Vás v sobotu 29.2.2020 v 19 hodin v Kulturním domě Klobučan.


Hoďte se do gala a přijďte si užít krásný večer v doprovodu toho nejlepšího.
Vstupenky seženete v Turistickém informačním centru Valašské Klobouky, nebo na níže uvedeném kontaktu.

Těšíme se na krásný večer ve Vaší společnosti
Robert Lysák | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | +420 776 188 892

 

-PR-