Reklama

07. 08. 2022

Dnes má svátek: Lada
pátek, 15 listopad 2019 11:16

ZŠ Nedašov - XXVII. ročník soutěže Bible a my. Eva Holbová plný počet bodů!!

NEDAŠOV - XXVII. ročník soutěže Bible a my ve školním roce 2019/2020 byl MŠMT vyhlášen! Tak zněl nadpis webové stránky této soutěže datován v září letošního roku.


Celkem 135 dětí 4. -9. ročníku naší školy se opět zapojilo do školního kola dějepisné soutěže „Bible a my“. To se konalo v průběhu 21. – 24. října. A výsledky nás velmi mile překvapily. Snad poprvé v historii této soutěže na naší škole získala jedna žákyně ve své kategorii plný počet bodů. Evě Holbové gratulujeme!

A teď konkrétní výsledky jednotlivých kategorií…

I. KATEGORIE:
1. místo – Eliška Káňová V. A (26 b.)
2. místo – Petra Vaňková IV. A (21 b.)
3. místo – Tereza Fojtíková IV. A (19,25 b.)

 
II. KATEGORIE:
1.místo – Eva Holbová VII. A (27, 5 b.)
2. místo – Marie Káňová VII. B (25, 5 b.)
3.místo – Natálie Nováková VI. A (24, 5 b.)

 
III. KATEGORIE:
1. místo – Miroslav Holba IX. A (20 b.)
2. místo – Marie Pacíková VIII. A (19 b.)
3. místo – Anna Káňová IX. A (18, 5 b.)

 
Přestože všichni jmenovaní byli za své znalosti, zájem a vědomosti již po právu odměněni, ta těžší část soutěže je teprve čeká. Okresní kolo se koná už ve středu 27. 11. 2019 v budově Církevní základní školy ve Zlíně. A zde bude skutečně nelehká konkurence – sejdou se tu děti s podobným zapálením a s cílem ukázat svým soupeřům, že nejsou „béčka“. Proto všem výše jmenovaným nejen gratulujeme k postupu, ale přejeme i zasloužené zúročení poctivé přípravy do okresního kola.

 

tz, Mgr. Magdalena Naňáková, Mgr. Jana Šenkeříková, Mgr. Marie Šenkeříková

 

 

 

 

 

 

reklama