Reklama

12. 08. 2022

Dnes má svátek: Klára
pondělí, 02 prosinec 2019 14:24

Adventní čas v Kloboukách zpříjemní koncerty

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Adventní období se ve Valašských Kloboukách ponese v příjemné atmosféře kulturních zážitků.

 

Grande Moravia - Tak jsou tady Vánoce
V úterý 3. prosince v 18 hodin vystoupí v kulturním domě Klobučan orchestr Grande Moravia Ladislava Pavluše s koncertním programem Tak jsou tady Vánoce. „Čeká nás sváteční koncert plný nádherných vánočních skladeb, ale také muzikálových melodií a světových evergreenů. Orchestr Grande Moravia jako jediný nahrál desku krásných lidových písní s Karlem Gottem,“ nalákal Jaroslav Baloušek. Vstupenky jsou v předprodeji v infocentru.

 

Adventní koncert
Další hudební zážitek by si lidé neměli nechat ujít v úterý 10. prosince, kdy se v sále základní umělecké školy v premiéře rozezní nové koncertní křídlo. Adventní melodie zahraje japonská klavíristka a zpěvačka Hiroko Matsumoto v doprovodu českého houslisty Tomáše Macha. Nevšední hudební spojení si budou moci posluchači vychutnat od 18 hodin.


ANNA K.
V pondělí 16. prosince od 19 hodin bude sál kulturního domu Klobučan patřit Anně K. „Přední česká zpěvačka a držitelka 5 hudebních ocenění Anděl zdejšímu publiku přiveze část svého předvánočního akustického turné. Určitě půjde o výjimečný zážitek,“ poznamenal Jaroslav Baloušek a dodal, že vstupenky je ještě možné zajistit v předprodeji.

 

Vánoce s Valaškou 2019
Jen pár dnů před Vánoci se mohou lidé přijít naladit na sváteční notu na tradičním koncertě dechové hudby Valaška. Kapela si připraví koledy, vánoční písně i slavnostní melodie. Koncert Vánoce s Valaškou se koná ve čtvrtek 19. prosince od 19 hodin v kulturním domě Klobučan, vstupenky jsou k dostání opět v infocentru.

 

-tz-

 

 


reklama