Reklama

12. 08. 2022

Dnes má svátek: Klára
čtvrtek, 09 leden 2020 14:44

Charita Valašské Klobouky - Tříkrálová sbírka vynesla 559 937,-Kč

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2020 - Vprvním lednovém víkendu letošního roku proběhla vnašem regionu tradiční tříkrálová sbírka.Velké díky patří více jak 320 dobrovolníkům, kteří se zapojili a bez nichž by neby lomožné takovouakci uskutečnit.

Většina koledníků se do ulic našich měst a obcí vydala vsobotním dopoledni 4. ledna. Velkou pomocí nám bylo počasí, kdy nás po minulých letech neprovázel déšť, sníh nebo velký vítr.I díky tomu, ale především díky Vaší štědrosti byla sbírka opět bohatší než vpředchozím roce. Poděkování patří všem, kteří naše koledníky přijali a obdarovali. Na území města Brumov-Bylnice koledovalo 32 skupinek koledníku a bylo vykoledováno 156.093,-Kč.

Požehnání koledníkům v Brumově-Bylnici

Koledníci ve Sv. Sidonii

Požehnání koledníkům v Nedašově

Požehnání koledníkům ve Valašských Kloboukách

Požehnání koledníkům v Lačnově (foto- archiv Charita Val. Klobouky)


Poděkování patří všem, kteří naše koledníky přijali a obdarovali. Jak budou vykoledované prostředky využity, stejně tak to, jak dopadlo letošní koledování, můžete sledovat na stránkách naší Charity. Stejně tak na stránkách tříkrálové sbírky můžete nahlédnout, jak probíhala sbírka jinde a spoustu dalších informací.Ještě jednou velké díky a vše dobrévzačínajícím roce přeje Charita Valašské Klobouky.
Mgr. Tomáš Naňák - Ředitel Charity Valašské Klobouky

 

 reklama