Reklama

12. 08. 2022

Dnes má svátek: Klára
úterý, 21 leden 2020 10:00

Hostem Plesu města Valašské Klobouky bude Bára Basiková

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Plesová sezóna letos nabízí celou řadu zajímavých společenských událostí, k nimž jistě patří také třiadvacátý ročník Plesu města Valašské Klobouky. Koná se v sobotu 25. ledna od 20 hodin v kulturním domě Klobučan a jelikož nese podtitul „Kloboukový“, mohou se účastníci těšit na stylovou zábavu.


Slušivé módní doplňky budou na místě k zapůjčení. O skvělou hudební režii celého večera se postará kapela Showband a jako hlavní host vystoupí zpěvačka Bára Basiková. Jste srdečně zváni!

 

„Pro letošní ples jsme opět oslovili vynikající kapelu Showband, která měla loni ohromný úspěch. A že se bude líbit i letos, o tom vůbec nepochybujeme. Podobně, jako bude zcela jistě hvězdou večera přední česká zpěvačka Bára Basiková, která ples zpestří svými známými hity i skladbami z aktuální tvorby,“ uvedla starostka Eliška Olšáková. „Během programu budou také významným osobnostem uděleny Ceny města za přínos pro rozvoj některé z oblastí života ve Valašských Kloboukách,“ poznamenala.

 
A že bude ples „Kloboukový“, budou hrát tyto pánské i dámské doplňky důležitou roli. Vítáni budou návštěvníci ve vlastních kloboucích, kdo by ale tuto možnost neměl, nemusí zoufat. „Přímo v průběhu večera bude k dispozici plesová půjčovna a také kloboukový krámek světoznámého výrobce klobouků TONAK. A vřele také doporučujeme udělat si na památku fotku ve stylovém fotokoutku. Srdečně zveme a přejeme příjemnou zábavu,“ dodal Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky. Vstupenky na ples je možné zajistit v městském informačním centru, tel. 577 311 150.

 

-tz-

 

 

 

reklama