Reklama

31. 05. 2023

Dnes má svátek: Kamila
úterý, 28 leden 2020 10:57

Staňte se milionářem – uzávěrka soutěže Můj první milion už 15.2.2020

Není to primárně o soutěži, ale o akceleračním programu, který má za cíl posunout všechny jeho účastníky a nasměrovat je na reálný byznys, poskytnout exkluzivní kontakty, investory, podílet se na růstu a podpořit zviditelnění na trhu. Nástroje jsou osvědčené: zkušenosti, znalosti a know-how těch nejlepších!


Vysokoškoláci, středoškoláci i kdokoli z veřejnosti – každý se může přihlásit. Podstatou akceleračního programu je zpracování podnikatelského záměru a jeho rozvoj za pomoci našich mentorů – úspěšných podnikatelů i odborníků nejen ze Zlínského kraje. Přihlásit se může každý, jehož záměr řeší nějakou potřebu na území Zlínského kraje, nemusí se jednat nutně o inovaci, ale o záměr k naplnění potřeb a bílých míst na trhu primárně ve Zlínském kraji, samozřejmě to mohou být i záměry se širším územním dopadem.

Bojuj i ty o svůj první milion
Deadline pro přihlášení do obou kategorií – Vysoká škola/Veřejnost a Střední škola – je 15. února 2020. Poté v průběhu února 2020 porota vybere top 10 podnikatelských záměrů, které postoupí do akceleračního programu. Ten během osmi týdnů nabídne odborné workshopy a konzultace od zkušených mentorů v tématech obchodního modelu, marketingu, právních aspektů, vedení projektů, podnikových financí, ale zhodnotí a zdokonalí také prezentační dovednosti. Z 10 zúčastněných projektů na závěr vzejdou 3 nejlepší, kteří si odnesou hodnotné ceny a možná i investici až 1 500 000 korun. Můžete být mezi nimi také vy. Přihlášku najdeš na www.mujprvnimilion.cz

Účastníci z Valašských Klobouk byli 3 minulé roky velmi úspěšní, svědčí to o dobrém podnikatelském duchu, který tu panuje. Pokud budete mít zájem o individuální konzultaci směrem k soutěži, rád se s vámi domluvím na termínu schůzky a můžeme to probrat osobně.

Kontakt pro konzultaci
tel.: 605 701 120

Těším se na nové záměry a vaše úspěchy!
Petr Kozel - Jednatel podnikatelského inkubátoru ve Valašských Kloboukách

 

 

 

 

 

reklama