Reklama

07. 08. 2022

Dnes má svátek: Lada
sobota, 15 únor 2020 19:01

Největší Gala ples Valašska se blíží…

Blíží se druhý ročník Gala Ples Valašsko, který se bude těšit hojné účasti. Předprodej vstupenek byl spuštěn v říjnu loňského roku, nabízeli jsme vstupenky s místenkou i bez místenky. Koncem roku byly vstupenky s místenkou beznadějně vyprodány.


Hlavní hvězdou večera bude známý rockový interpret Paľo Habera s výběrem toho nejlepšího, co jeho repertoár nabízí. „Na přelomu 80. a 90. let byl známý hlavně svými upnutými šortkami, no a loni v nich zveřejnil fotku na svém Instagramu. Uvidíme, jestli nás potěší jen „klasickým“ koncertem, nebo ho něčím okoření.“ směje se jeden z organizátorů.

Hudební scénu bude kromě Paľa Habery reprezentovat také americko-česká kapela L.A. Sunday, jejíž frontmankou je Teresa Polk, zpěvačka amerického původu. Kapela se pyšní nebývalou hudební energií, která Vás zaručeně dostane na parket.

Tančit však nebudou pouze hosté. Na plese totiž předvedou své taneční kreace profesionálové z Dance Studia, nabídnou i taneční workshop. Vystoupí také mistryně světa v pole dance nebo saxofonista ze zkušenostmi se stovkami akcí. Pokud budete mít chuť na něco malého k snědku, rádi Vás nabídneme různé gastrospeciality. Na své si přijdou také milovníci dobrého rumu a ginu – na místě budou (mimo jiné) dva speciální bary, určené k prodeji tohoto alkoholu. V průběhu večera bude možné zakoupit si lístky do tomboly, ve které na Vás čekají ceny v hodnotě více než 50 000 Kč.
Doprovázet nás bude ostřílený moderátor a radiový hlasatel Ondra Albrecht.

Potřebujete se odreagovat a dobře se pobavit?
Získejte 2x1 lístek na Gala ples Valašska

Žádná otázka, žádné losování! Rozhoduje rychlost. Napište na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,,CHCU NA PLES", 1. a 2. příchozí mail získá vstupenku na ples, kterou si vyzvedne u vstupného před začátkem plesu.

(aktualizace 15.2.2020, 22.50 hod., již je rozhodnuto, už prosím nepište)

 

Informace ke vstupenkám:
Vstupenky bez místenky je možné zakoupit v Infocentru ve Valašských Kloboukách nebo u pana Roberta Lysáka na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vstupenky je možno zaplatit a vyzvednout si přímo na místě.
P.S. V KD Valašské Klobouky budou příležitostná místa k sezení na barových židlích nebo v kavárně.

 

Těšíme se na Gala Ples večer ve Vaší společnosti.

-PR-

 

 


reklama