Reklama

07. 08. 2022

Dnes má svátek: Lada
středa, 26 únor 2020 23:22

ZŠ Nedašov - Školní kolo recitační soutěže

NEDAŠOV - 20.2.2020 se na ZŠ Nedašov konalo školní kolo recitační soutěže. Žáci druhého stupně soutěžili ve dvou kategoriích; kategorie žáků 6. a 7. tříd a kategorie 8. a 9. tříd.


Do školního kola se jako nejlepší recitátoři probojovali tito žáci: za 6. ročník: Zuzana Surá, Pavla Vaňková, Jasmína Lorinczová, Simona Fojtíková, Vendula Spáčilová, Viktorka Bůbelová, Vojtěch Novák; 7. ročník reprezentovali: Anežka Nováková, Eva Holbová, Beata Řeháková, Dominika Melišová, Marie Káňová, Andrea Steckmeierová a Ondřej Polách. Menší počty žáků se odrazily i v počtu soutěžících poslední kategorie, kde je pouze jedna devátá třída a málo početné třídy osmé. I z tak malého počtu nás svým výkonem překvapili z osmých tříd: Lukáš Matúšů, Gabriela Šimoníková, Lenka Holbová, Carolyn Machová, Monika Čundrová a z 9. A Lucie Prekopová.

Lucie Prekopová, Lukáš Matúšů, Gabriela Šimoníková  (foto- ZŠ Nedašov)


Všem zúčastněným se snad celý průběh soutěže líbil, někteří nás svým výkonem velmi mile překvapili. Je chvályhodné, že se stále najdou žáci se zájmem o recitaci a svým přednesem dodali básním jejich význam. Pro stupně vítězů byli vybráni:

6. – 7. ročník:
1. místo: Vojtěch Novák 6. B
2. místo: Jasmína Lorinczová 6. B
3. místo: Andrea Steckmeierová 7. B

8. – 9. ročník:
1. místo: Lukáš Matúšů 8. A
2. místo: Lucie Prekopová 9. A
3. místo: Gabriela Šimoníková 8. A

 
Všechny zúčastněné bychom chtěly pochválit a pogratulovat dvěma žákům z každé kategorie, kteří nás pojedou 10.3.2020 reprezentovat do Okrskového kola do Újezdu u Valašských Klobouk. Jsou to:

kategorie 6 . – 7. ročník: Vojtěch Novák 6. B a Jasmína Lorinczová 6. B
kategorie 8. – 9. ročník: Lukáš Matúšů 8. A a Lucie Prekopová 9. A

 

Mgr. Jana Šenkeříková, Mgr. Vlasta Řeháková, Mgr. Lucia Púčková a Mgr. Marta Čundrlová

 

 


reklama