Reklama

10. 08. 2022

Dnes má svátek: Vavřinec
čtvrtek, 05 březen 2020 21:43

Skupina POWER 5 oslaví 24 let na scéně

Poločas rozkladu hudebních skupin bývá rozdílná. Některé skončí během několika měsíců, jiné vydrží na scéně dlouhá léta.


A do té druhé skupiny patří také heavy metalová skupina Power 5 z valašského Brumova. Ta patří mezi stálice české rockové hudební scény. Má na svém kontě 7 CD ,nespočet koncertů po celé České republice a na Slovensku, ale také třeba v Polsku. Pyšnit se může také hraním na festivalech, včetně hlavních pódií festivalů jako Masters of Rock Vizovice nebo Metalfest Plzeň. A právě skupina POWER 5 tento měsíc slaví už své 24.narozeniny.


„Je to tak, my letos slavíme 24 let na rockové scéně. Což se zdá neskutečné. A oslavíme ho tradičním narozeninovým koncertem ve Valašských Kloboukách. Je to taková naše srdcová akce, kde se potkáme nejen s našimi fanoušky, ale také s dávnými kamarády, spoluhráči nebo spolupracovníky, kteří se za ta léta kolem kapely pohybovali“
říká zpěvák skupiny Olin Škrabal.

Koncert se uskuteční v sobotu 14.3.2020 v kulturním domě Klobučan. A na co se mohou fanoušci těšit? „Zahrajeme průřez celou naší tvorbou. Na letošní rok jsme připravili zbrusu nový koncertní set na kterém jsme v poslední době pilně pracovali. V něm uslyšíte jak naše klasiky, mez které můžeme zařadit třeba skladby Láskám neláskám nebo Minuty věčnosti tak taky zbrusu nové písničky jako Přání nebo Černou barvu máš.“ doplňuje zpěvák Olin Škrabal.

 

V průběhu večera vystoupí také další dvě kapely. Jednou bude punkrocková skupina NOHOW z Uherského Brodu a druhou mladá heavymetalová kapela DONOR ze Vsetína. Celá akce vypukne již ve 20:00 hodin.

 

-tz-
foto- archiv Power 5