Reklama

12. 08. 2022

Dnes má svátek: Klára
úterý, 24 březen 2020 15:12

Brumov-Bylnice - Vedení města děkuje dobrovolnikům

Touto cestou bychom chtěli vyslovit srdečné díky všem občanům města, především pak ženám a dívkám, které se v posledních dnech aktivně zapojily do šití roušek.


Je až neskutečné, s jakou odezvou se tato prosba setkala. Víme o spoustě žen a jejich rodinných příslušnících, kteří stříhali, žehlili, šili, balili a distribuovali roušky pro své okolí, zdravotníky, prodavačky i blízké či vzdálené členy rodiny.


Obrovské díky patří místním firmám, které poskytly látky, gumičky, obaly a další materiál, potřebný k výrobě a distribuci těchto roušek. Vám ostatním děkujeme za to, že jste na výzvu města reagovali již v době, kdy ještě nošení roušek nebylo povinné.


Zaměstnanci Města Brumov-Bylnice ve spolupráci s Charitou Valašské Klobouky dokázali za sedm dnů rozvést do více než 300 domácností přes 1200 kusů roušek, z nichž bylo 250 určených pro děti a na jejichž výrobě se podílely ženy jak ze stacionáře, tak dalších téměř 30 ochotných žen z našeho města se svými rodinnými příslušníky.


Do dnešního dne tak bylo ušito více než 1700 roušek a nám nezbývá než s vděčností ještě jednou ze srdce poděkovat všem, kdo se zapojili do této akce ať už šitím, dodáním látky, sáčků, respirátorů nebo jiným způsobem.


Roušky budou i nadále k dispozici ve stacionáři nebo u městské policie.
Přejeme Vám všem zdraví, klid a trpělivost.
Věříme, že společně toto těžké období překonáme.

Myslíme na Vás
Vedení města Brumov-Bylnice

 

 -tz-

  

Farmářská prodejna - Javorník Štítná nad Vláří
Přímo v areálu naší ekofarmy můžete zakoupit
kompletní sortiment našich mléčných BIO výrobků.

 

reklama