Reklama

12. 08. 2022

Dnes má svátek: Klára
úterý, 13 říjen 2020 21:09

Ekofarma Javorník - Rozvoz mléčných, pekařských výrobků až k Vám domů

Rozvoz našich mléčných a pekařských výrobků až k Vám domů. Mléko, sýr, jogurt, zákys, chleba, vánočka, tyčinky, sladké pochoutky a další potraviny - to vše si nyní můžete objednat v klidu ze svého domova. Stačí zavolat na tel. číslo 773 746 859 a vybrat si podle svého gusta. Nemusíte nikde chodit, stát ve frontě, vše Vám dovezeme až před Váš dům.Minimální objednávka za 500 Kč,  cena dopravy 40 Kč.
Objednat si můžete přes telefon 773 746 859 nebo na
http://eshop-ekofarmajavornik.cz  , kde najdete kopletní sortiment našich výrobků.


Na telefonu 773 746 859 Vám taktéž rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz.
Rozvoz bude probíhat ÚTERÝ a PÁTEK.

Trasa závozu - Štítná nad Vláří, Brumov-Bylnice, Návojná, Nedašov, Nedašova Lhota, Valašské Klobouky, Poteč, Lipina, Křekov, Vlachovice, Vrbětice, Bohuslavice nad Vláří, Divnice, Slavičín, Slavičín-Hrádek, Rokytnice, Jestřabí.

 

Ekofarma Javorník Štítná nad Vláří
Mléčné BIO výrobky z naší ekofarmy se pyšní nejen vynikající chutí, ale i prospěšností vašemu zdraví. Vyrábíme kvalitní výrobky pouze z čerstvě nadojeného mléka od našich dojnic, chovaných v systému ekologického zemědělství. Zaměřuje se na výrobu čerstvých sýrů, tvarohu, jogurtů, jogurtových a kysaných nápojů, především v BIO kvalitě.

BIO Jogurtové mléko borůvka firmy Javorník

BIO Plnotučný zákys firmy Javorník


Výrobky neobsahují žádné přidané konzervační látky mimo kuchyňské soli, která sýrům dodává chuť. Proto jsou doporučovány i pro zdravou výživu Vašich dětí. V současné době jsme např. jediným výrobcem sýru s bílou plísní v BIO kvalitě v ČR. Klademe důraz na kvalitu a prospěšnost zdraví a výrobky odpovídají nárokům současného spotřebitele – vysoký obsah bílkovin, vápníku a ušlechtilých mléčných kultur.

 

-PR-