Reklama

12. 08. 2022

Dnes má svátek: Klára
sobota, 25 duben 2020 20:43

Máslo, mléko, jogurt, chleba, frgál a další výrobky z Ekofarmy Javorník až k Vám domů..

Ekofarma Javorník
Výrobky si můžete objednat si můžete přímo až k Vám do domu. Sýry k večernímu posezení u vínka, tvaroh na pečení a vánočku a mazanec ke snídani.
Objednávky na tel. čísle 773 746 859
objednáTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zavážíme v úterý a v pátek (místo pátku 1.5. a 8.5. rozvážíme ve čtvrtek)

Novinka - Gazdovské máslo

Pekárna Javorník - vánočka ke snídani

Ekofarma Javorník - tvaroh na pečení


Rozvoz našich mléčných a pekařských výrobků až k Vám domů. Mléko, sýr, jogurt, zákys, chleba, vánočka, tyčinky, sladké pochoutky a další potraviny - to vše si nyní můžete objednat v klidu ze svého domova. Stačí zavolat na tel. číslo 773 746 859 a vybrat si podle svého gusta. Nemusíte nikde chodit, stát ve frontě, vše Vám dovezeme až před Váš dům.Seznam a ceník - mléčné výrobky ke stáhnutí
Excel   PDF

Seznam a ceník - pekařské výrobky ke stáhnutí 
Excel   PDF

 

Objednat si cokoliv z našeho sortimentu můžete přes telefon 773 746 859
nebo poslat objednávku na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na telefonu 773 746 859 Vám taktéž rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz.
Trasa závozu - Štítná nad Vláří, Brumov-Bylnice, Návojná, Nedašov, Nedašova Lhota, Valašské Klobouky, Poteč, Lipina, Křekov, Vlachovice, Vrbětice, Bohuslavice nad Vláří, Divnice, Slavičín, Slavičín-Hrádek, Rokytnice, Jestřabí.

Ekofarma Javorník Štítná nad Vláří
Mléčné BIO výrobky z naší ekofarmy se pyšní nejen vynikající chutí, ale i prospěšností vašemu zdraví. Vyrábíme kvalitní výrobky pouze z čerstvě nadojeného mléka od našich dojnic, chovaných v systému ekologického zemědělství. Zaměřuje se na výrobu čerstvých sýrů, tvarohu, jogurtů, jogurtových a kysaných nápojů, především v BIO kvalitě.

Výrobky neobsahují žádné přidané konzervační látky mimo kuchyňské soli, která sýrům dodává chuť. Proto jsou doporučovány i pro zdravou výživu Vašich dětí. V současné době jsme např. jediným výrobcem sýru s bílou plísní v BIO kvalitě v ČR. Klademe důraz na kvalitu a prospěšnost zdraví a výrobky odpovídají nárokům současného spotřebitele – vysoký obsah bílkovin, vápníku a ušlechtilých mléčných kultur.

 

-PR-