Vytisknout tuto stránku
čtvrtek, 07 květen 2020 09:43

Vrchařská korunu Valašska - Brumovjan Patrik Chuchma si střihl 50 vrcholů

Další úctyhodný výkon juniora má na svědomí  Patrik Chuchma z Brumova-Bylnice. Premiérově pokořil všech 20 kopců hlavní kategorie ON Semiconductor VKV 2020 a k tomu i zbývajících 30 vrcholů kategorie VKV junior – s Austinem na vrchol! V hlavní kategorii obsadil 31. místo, v juniorské je 2. žákem základní školy se všemi zdolanými vrcholy na svém kontě.

Po vrcholech putoval povětšinou se svým otcem Pavlem, kterému však ještě kousek k dokončení letošního ročníku schází. Patrikovi gratulujeme!

Patrik Chuchma se svým otcem Pavlem (foto- archiv VKV)

 

Co je VKV?
ON Semiconductor Vrchařská korunu Valašska (VKV) je primárně cykloturistický projekt, nikoliv závod. Držitelem VKV se stává každý biker, který v daném období zdolá na jízdním kole (pozor: nikoliv na elektrokole – pro elektrokola je vyčleněna vedlejší kategorie VKV bez bariér) všech 20 předepsaných vrcholů. Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol, a pak poslat všech 20 fotografií. K tomu je třeba připojit své jméno a místo bydliště (jen město či obec). O pořadí rozhoduje čas doručení fotek na náš mail.

 

VKV JUNIOR – S AUSTINEM NA VRCHOL!
- je cyklistická akce pro všechny žáky mateřských, základních a středních škol a členy sportovních klubů (do 18 let). Cílem je zdolat na kole (sám, s kamarády, s rodiči, se školou) ve stanoveném termínu co nejvíce z předepsaných 50 vrcholů (seznam viz ZDE), na jednotlivých vrcholech pořídit svoji fotku („selfie“) tak, aby bylo patrné, že byla pořízena na daném vrcholu, a tu následně zaslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Fotografie v této kategorii, na rozdíl od hlavní kategorie, účastníci zasílají průběžně, tedy co nejdříve po jejich zdolání.

 

Další informace najdete na
 http://vkv-bike.cz/

 

(tz)