Reklama

07. 08. 2022

Dnes má svátek: Lada
sobota, 23 květen 2020 11:30

Agentura Zdislava – domácí zdravotní péče obyvatelům Valašskokloboucka

Naše domácí péče již téměř 30 let slouží občanům Valašskokloboucka. Zaměstnává kvalifikované zdravotní sestry s mnohaletou praxí, které navštěvují pacienta v jeho domácnosti a poskytnou základní zdravotní péči – převážou rány, ošetří proleženiny, aplikují injekce předepsané lékařem, zaučí aplikaci inzulinu pacienta či jeho rodinné příslušníky, pravidelně sledují jeho zdravotní stav, provádí rehabilitaci po návratu z nemocnice, po úrazech, zlomeninách, při kloubních náhradách nebo jako prevenci spastických stavů a proleženin v případě neurologických a jiných onemocnění.


Zdravotní péči ordinuje zpravidla praktický lékař, případně jiné zdravotnické zařízení. Pro pojištěnce VZP ČR, ZPMV ČR, RBP, ZP a ČPZP je tato péče bezplatná – naše zařízení ji vyúčtuje příslušné zdravotní pojišťovně.


Naším cílem je udržet maximální možnou míru soběstačnosti pacienta a umožnit mu pobyt v domácím prostředí tak dlouho, jak jen je to možné.


Pokud potřebujete naše služby, obraťte se, prosím, na svého praktického lékaře – spolupracujeme dlouhodobě se všemi praktickými lékaři v regionu – nebo přímo na naši organizaci:

Gabriela Miklašová, vrchní sestra: 732 401 821
Michaela Dorňáková, zdravotní sestra: 605 273 130
Jana Gašpárková, zdravotní sestra: 605 428 109

 

www.agentura-zdislava.cz

 

-PR-