Reklama

07. 08. 2022

Dnes má svátek: Lada
neděle, 07 červen 2020 22:14

Downhill - cyklistická disciplína řazená mezi extrémní sporty ve Štítné nad Vláří

Downhill? Jedná se o co nejrychlejší projetí cyklotrasy jak se říká hlava nehlava. Trať je umístěna v náročném terénu. Na závodníky čeká spousta skoků, zatáček, bez možnosti si oddechnout. Když jsem se podíval na trať ve Štítné nad Vláří, první co mě blesklo hlavou - šílenci. Na začátku toho všeho byli ve Štítné tři mladí bikeři.

 

 

Downhill- Štítná nad Vláří (videa z možných traťových úseků)

,,Jsme parta tří kluků, kteří se rozhodli postavit sjezdovou trať, tak jsme se do toho vrhli a snažíme se vše neustále zlepšovat aby to mělo nějakou úroveň a aby si zajezdili i méně zkušenější a i střelci. Ze Štítné jezdíme pouze tři, ale z okolních měst je tu spousta bikerů. Dnes 7.6.2020 jsme měli první trénink pro veřejnost i s vlekem. Bylo to super. Děkujeme všem bikerům za hojnou účast.  Pokud by se našel zájemce o tento sport, další informace o nás najde na facebooku ve skupině, která se jmenuje Bikepark Štítná," uvedli mladí bikeři.

 Parta kluků, kteří se rozhodli postavit sjezdovou trať
7.6.2020 první trénink pro veřejnost

 
,,Pokud půjde vše podle plánů, tak by jsme chtěli trať rozšířit až ke štítenskému vysílači. Rádi bychom jménem našeho sdružení poděkovali obecnímu úřadu Štítná nad Vláří za podporu, kterou nám poskytují," dodali bikeři.

 

Stanislav Floreš, Naše Valašsko info

 

 

 

EKOFARMA JAVORNÍK
Sýr s bílou plísní na gril
www.eshop-ekofarmajavornik.cz
Objednávky taktéž na tel. čísle 773 746 859
Zakoupíte i ve Farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří. 

 

reklama