Reklama

12. 08. 2022

Dnes má svátek: Klára
pondělí, 08 červen 2020 20:33

Pozvánka na Turnaj rodů v Nedašově. Prvenství obhajují Nováci

Zajímavé fotbalové měření sil se uskuteční v sobotu 13. června na Valašsku. V Nedašově se koná tradiční Turnaj rodů. Prestižního klání spojeného se zajímavým doprovodným programem se zúčastní mužstva Nováků, Fojtíků, Kolínků, Holbů a Zbytku světa.

 

Nováci (další foto najdete ZDE , foto- Laura Fojtíková)


Začátek je v 10 hodin. Hrát se bude systémem každý s každým. ,,Za jednotlivé celky můžou nastoupit hráči starší 15 let, kteří bydlí, nebo pochází z Nedašova, za Nedašov v současné době hrají, nebo v minulosti hráli. V sestavách však může být jakýkoliv hráč starší nad 35 let. Podmínkou ale je shodné příjmení s názvem příslušného mužstva. Výjimkou je pouze tým Zbytku světa,“ vysvětluje za pořadatele David Solař.


,,Turnaj rodů na Valašsku je však určený hlavně pro bývalé hráče a příznivce nedašovského fotbalu. Fotbalisté prvního mužstva Nedašova se v něm představí pouze v omezeném počtu, na kterém se dohodnou vedoucí jednotlivých kolektivů,“
dodal ještě Solař.

 
Loňský nedašovský Turnaj rodů při absenci kolektivu Fojtíků, vyhrál sehraný tým Nováků. Stříbrnou příčku vybojovali Kolínci, třetí místo obsadili Holbové a čtvrtý skončil celek Zbytku světa.  Na Valašsku nebude nouze ani o další zábavu. V rámci nedašovského sportovního dne se bude také soutěžit v hodu polenem pro zdatné chlapy. Zajímavé atrakce jsou připravené rovněž pro děti.


Lubomír Hotař

 

 

 

EKOFARMA JAVORNÍK
Sýr s bílou plísní na gril
www.eshop-ekofarmajavornik.cz
Objednávky taktéž na tel. čísle 773 746 859
Zakoupíte i ve Farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří. 

 

reklama