Reklama

10. 08. 2022

Dnes má svátek: Vavřinec
středa, 24 červen 2020 12:22

Brumovská skupina POWER 5 začne letní sezónu a oslaví 24 let na scéně

Brumovská skupina Power 5 začne letní sezónu na skoro domácí půdě v sousedním Slavičíně a pokračovat bude dalšími zastávkami ve zlínském kraji. Dodatečně tak koncertně oslaví své 24.narozeniny.


Prvním pokoronavirovým koncertem bude pro skupinu Power 5 slavičínský Karpaty fest, který skupina Power 5 otevře v pátek svým vystoupením od 16:00 hodin. „V únoru jsme měli jako skupina oslavit naše 24 narozeniny tradičním koncertem ve Valašských Kloboukách, ale díky koronaviru nám koncert zrušili 3 dny před uskutečněním a následně jsme museli zrušit i další akce. Teď tak trochu symbolicky začínáme hrát ve skoro domácím Slavičíně a bude to pro fanoušky alespoň malá narozeninová náhrada“ říká zpěvák Olin Škrabal.

Také další koncerty budou v domácím Zlínském kraji. Hned druhý den po Karpaty festu, v sobotu 27.6.zahrají Power 5 dokonce hned dvě akce za večer. První bude Rockfest Mysločovice (u Otrokovic), kde vystoupí už od 21:00. Na akci vystoupí také skupiny Imortela, Fireball nebo Jarní únava. Hned poté se Power 5 vydají do Slušovic, kde se ve 23 hodin zúčastní akce „Souboj rockerů“ a kde budou „bojovat“ se skupinou Focus.

POWER 5 - skladba Hvězdná brána (lyric video)


„ Stejně jako ostatní kapely i nás postihlo rušení koncertů a festivalů.Ozvalo se nám ale několik pořadatelů ze Zlínska a ti nás pozvali na své akce, za což jsme hodně rádi. Přece jen většinou jezdíme dál po republice a trochu jsme se z domácího zlínského kraje, kde jsme dříve hráli spoustu akcí trochu vytratili. Ale rádi bychom to napravili“
. upřesňuje Olin Škrabal a dodává „Původně jsme měli začínat už minulý týden v Liptále u Vsetína, ale proti bylo počasí. Ale tento víkend si vše vynahradíme, když za dva dny odehrajeme 3 koncerty. Ale doufám, že se v Liptále a na dalších akcích ve Zlínském kraji ještě letos ukážeme. V jednání něco máme“.


Koncerty Power 5 ve Zlínském kraji.
26.6. Slavičín - Karpaty fest (od 16:00)
27.6. Mysločovice (Zlín) - Rockfest Mysločovice (od 21:00)
27.6. Slušovice - Music Club Sud (terasa od 23:00)
11.9. Vsetín - Valašské záření
26.9. Valašské Klobouky

 

(tz)
foto- archiv Power 5

 

 

 

 

reklama