Reklama

12. 08. 2022

Dnes má svátek: Klára
středa, 10 červen 2020 00:00

Divadelní představení „SLOVÁCKO SA NESÚDÍ“ se dnes odehraje v KD Brumov-Bylnice

Z důvodu nepřízně počasí a s ohledem na komfort diváka se divadelní představení ,,Slovácko sa nesúdí" bude dnes 18.7.2020 konat v KD Brumov-Bylnice.

--------------------------------------------------------------

HRAD BRUMOV - V pátek 17. a v sobotu 18. července přivítáme již po třinácté na brumovském hradě pražský divadelní spolek Kašpar, který letos slaví již 30. výročí své činnosti.

Slovácko sa nesúdí - divadelní spolek Kašpar - Divadlo v Celetné

 
Letos uvede na hradě představení „SLOVÁCKO SA NESÚDÍ“. Klasické folklórní vyprávjanky Zdeňka Galušky navodí atmosféru staré dobré venkovské pospolitosti se spoustou historek, s cimbálovou muzikou Lašár z Velkých Pavlovic a koštem vína z petrovských sklepů. V hlavních rolích se představí Eva Elsnerová, Petr Halíček (v pátek), Adrian Jastraban (v sobotu) a Daniel Ondráček.

 

A soutěž o lístek na pátek i sobotu:

Jak se jmenují svérázní staříci z knihy Zdeňka Galušky „Slovácko sa nesúdí“?
a) Pagáč a Klásek
b) Pagáč a Bílek
c) Klásek a Pongrác

Městské kulturní středisko Brumov-Bylnice poskytlo 2 volné vstupenky. Jak vstupenku získat? První dva zájemci, kteří přijdou do Městského muzea v Brumově-Bylnici a řeknou správnou odpověď na soutěžní otázku získají vstupenku na toto představení. Jak se říká 'kdo dřív přijde, ten dřív mele' (první na páteční a druhý na sobotní představení).

 

Ludmila Hůdková, Městské infocentrum Brumov-Bylnice
(foto: archiv Divadlo v Celetné)

 

  

 

reklama