Reklama

12. 08. 2022

Dnes má svátek: Klára
pondělí, 24 srpen 2020 18:27

Valašské Klobouky - Přijďte si pro italské zážitky na Toskánský večer

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Ve středu 26. srpna máte jedinečnou příležitost naladit se na italskou notu při Toskánském večeru, který se koná ve Valašskoklobouckém podnikatelském centru. Zahájí ho v 17.30 hodin prezentace o Moravském Toskánsku, doplní aukce fotografií, italské pohoštění i hudební podbarvení a završí letní kino se snímkem S chutí Toskánska. Ve čtvrtek v čase oběda pak naváže ochutnávka italské kuchyně. Nechejte se nalákat!

 
„Program komponovaného večera otevře svým workshopem úspěšný fotograf a marketér cestovního ruchu Emil Čelustka, který popíše, jak budovali značku Moravské Toskánsko, a přidá také cenné rady pro Valašské Klobucko. Od 19 hodin se mohou účastníci zapojit do dražby fotografií z výstavy, která byla od července v sále inkubátoru k vidění,“ přiblížil Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra. „Chybět nebudou italské rytmy, pizza a prosecco,“ poznamenal.

 

Od 20 hodin se mohou návštěvníci těšit na další letní kino Klobuckého kulturního léta, které příhodně zvolilo snímek S chutí Toskánska. A koho celý večer navnadí, může ve čtvrtek 27. srpna italské pokrmy opravdu vyzkoušet. „Řízená ochutnávka bude probíhat v sále inkubátoru v polední pauze, v době od 11 do 12.30 hodin. Půjde o tradiční i moderní ukázky pestrého kuchařského umění Italů, určitě si naplánujte oběd,“ pozval Petr Kozel. Vzhledem ke kapacitě sálu je třeba se předem objednat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

(tz)

 

Firma Sofa Tkadlec v Brumově přijme šičku na HPP
Možno i zkrácený úvazek, dle dohody

 

3 denní zájezd z Brumova-Bylnice do Vysokých Tater
25.9. - 27.9.2020

 

Valašské cukrářství Nedašova Lhota
přijme pracovnici do výroby na HPP jako vedoucí provozu
Další info na 737 58 99 66

 

 reklama