Reklama

07. 08. 2022

Dnes má svátek: Lada
pátek, 18 září 2020 00:07

Svatební salón Dáša, Módní přehlídka Fashion 24.9.2020 na Zámku Vsetín

Na módní přehlídce na Zámku Vsetín 24.9.2020 Muzeum regionu Valašsko, vás čekají úžasné kolekce společenských a svatebních modelů Svatební salón Dáša. Majitelka salonu sympatická Dáša Vystrčilová zúročila svých jedenáct let zkušeností v oboru - ve svém zbrusu novém Svatební salón Dáša, který nabízí skutečné originální modely...


Najdete zde převážně britskou značku Hadassa a italskou návrhářku Annette Moretti. Tato značka je také zaměřena na plus size, šaty nádherně padnou, skvěle vytvarují postavu.... Přijďte se přesvědčit. Salon spolupracuje s kreativním floristou m.i.r.a.flowers MIRA – FLOWERS.cz, jehož práci budete moci vidět v květinových dekoracích u svatebních modelů. I tuto kolekci s citem doffituje obrubami Gemini oční optika Zlín. Těšte se na inspirující kolekce ML Fashion Valašské Meziříčí a Stylová móda - Pandastore.cz Vsetín.

Svatební salón Dáša (foto: Kuba Plšek)


Líčení modelek zajistí Salón Krásy Blanka Gajzurová, vlasový styling modelek Salon FABIEN. Generální partner módního večera Ramach - auto. Předprodej vstupenek na Zámku Vsetín Muzeum regionu Valašsko a ML Fashion Valašské Meziříčí - eshop.mlfashion.cz. Cena vstupenky 150,-- Kč.
Přijďte se k nám bavit módou!

 

www.svatebnisalondasa.cz

 

(PR)