Vytisknout tuto stránku
středa, 21 říjen 2020 12:22

Na SOU Valašské Klobouky začala montáž Tatry

Už po krátké době se ukazuje, že projekt má u žáků velký úspěch. Získávají odborné zkušenosti a mají možnost přímo spolupracovat s tradičním automobilovým výrobcem. Další pokračování bude naplánováno podle měnící se epidemiologické situace.


V úterý 13. 10. 2020 byla v dílnách odborného výcviku SOU Valašské Klobouky zahájena montáž Tatry Phoenix. Při začátku prací byli přítomni zástupce Správy a údržby silnic Zlínska s.r.o. Ing. Vladimír Kutý, ředitel SOU Valašské Klobouky Mgr. Pavel Hrabin a zástupce firmy TATRA TRUCKS a.s.

 
Úkolem žáků je postavit pod dohledem učitelů odborného výcviku a pracovníků TATRY nákladní automobil Tatra Phoenix, který bude následně sloužit potřebám Správy a údržby silnic Zlínska. „Už po krátké době se ukazuje, že projekt má u žáků velký úspěch. Získávají odborné zkušenosti a mají možnost přímo spolupracovat s tradičním automobilovým výrobcem," sdělil ředitel Pavel Hrabina.

 
Žáci sestavili nosnou podvozkovou část. Další pokračování bude naplánováno podle měnící se epidemiologické situace ve státě.

 

Mgr. Pavel Hrabina
SOU Valašské Klobouky

 

 

 

 reklama